Meie lood: Mihhail Peretotškin Narva Muuseumist - Ida-Virumaa

 

 

 

Meie lood: Mihhail Peretotškin Narva Muuseumist

 

 

 

JAGA

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

 

Mihhail Peretotškin on Narva Muuseumi ürituste korraldaja. Ta on põline Narva mees, inimene erinevate hobide ja huvidega. Ta on maailmas omajagu ringi reisinud ja tunneb nüüd missiooni viljeleda mujal kogetud ürituste taset, kvaliteeti ja rikkalikust ka siinsamas kodumaal. Mihhail armastab korraldada asju, mis toovad ühiskonnale kasu ja loovad kõigile hea meeleolu, ja just see on ka kõige suurem tunnustus ja tagasiside tema pühendumusele – rõõmsad inimesed, kes naudivad muuseumis nähtut ja Mihhaili tööd.

Eeldatavasti teebki see Narva muuseumi külastamist väärt paigaks – siinne omapärane atmosfäär, inimesed ja lugu selle kõige taga. Ning lugusid oleks nendel seintel juba jutustada küll. Kuid et seinad ei saa rääkida, jagab Mihhail oma lugusid. „Kord juhtus näiteks nii, et pulmade ajal polnud pruutpaaril muusika korraldatud ja see avastati just registreerimise ajal. Pidin jooksma teise majja, et tuua makk,“ naerab Mihhail. „Kõik õnnestus ära teha, kuigi külalised imestasid, mis tegelikult toimub, ja miks jooksis saali järsku inimene makiga, istus publiku sekka ja pani muusika mängima.“ Kõik ikka selleks, et inimesed tunneksid muuseumist lahkudes end rõõmsamalt, kui sinna tulles. Seda oskab Mihhail paremini kui keegi teine.

Narva Muuseumi kohta leiad infot siitOleme suletud!

Loe ka teisi meie Ida-Virumaa lugusid. Ida-Virumaa ei ole pelgalt seiklusi täis maakond. Ida-Viru on ühtlasi kogukond, kus väikesed ettevõtted teevad koos suuri asju. Kui oleme avatud, olete alati oodatud!

pilt_Mihhail_Narva Muuseum

 

VAATA VEEL

 

 
Inspiratsiooniks

Suvesündmused 2022 Ida-Virumaal

Ida-Virumaal toimub suvi läbi põnevaid sündmuseid Narvast Kauksini ja Toilast Kiviõlini või osale  ekskursioonidel ja jalutuskäikudel eriilmelistes ja salajastes paikades. Saad mekkida kohalikku toitu kohvikutepäevadel

VAATA LISAKS »
exhibition estonia
 
Uudised

Tactical Foodpack Expedition Estonia

Tactical Foodpack Expedition Estonia on seikluslik südasuvine vastupidavusvõistlus läbi metsiku Eestimaa looduse. Expedition Estonia 2022.a. võistlus toimub 1.-3. juulil. Võistlusrada kulgeb Lääne ja Ida-Virumaal ja

VAATA LISAKS »