Meie lood: Mihhail Peretotškin Narva Muuseumist | Ida-Virumaa

 

 

 

Meie lood: Mihhail Peretotškin Narva Muuseumist

 

 

 

JAGA

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

 

Mihhail Peretotškin on Narva Muuseumi ürituste korraldaja. Ta on põline Narva mees, inimene erinevate hobide ja huvidega. Ta on maailmas omajagu ringi reisinud ja tunneb nüüd missiooni viljeleda mujal kogetud ürituste taset, kvaliteeti ja rikkalikust ka siinsamas kodumaal. Mihhail armastab korraldada asju, mis toovad ühiskonnale kasu ja loovad kõigile hea meeleolu, ja just see on ka kõige suurem tunnustus ja tagasiside tema pühendumusele – rõõmsad inimesed, kes naudivad muuseumis nähtut ja Mihhaili tööd.

Eeldatavasti teebki see Narva muuseumi külastamist väärt paigaks – siinne omapärane atmosfäär, inimesed ja lugu selle kõige taga. Ning lugusid oleks nendel seintel juba jutustada küll. Kuid et seinad ei saa rääkida, jagab Mihhail oma lugusid. „Kord juhtus näiteks nii, et pulmade ajal polnud pruutpaaril muusika korraldatud ja see avastati just registreerimise ajal. Pidin jooksma teise majja, et tuua makk,“ naerab Mihhail. „Kõik õnnestus ära teha, kuigi külalised imestasid, mis tegelikult toimub, ja miks jooksis saali järsku inimene makiga, istus publiku sekka ja pani muusika mängima.“ Kõik ikka selleks, et inimesed tunneksid muuseumist lahkudes end rõõmsamalt, kui sinna tulles. Seda oskab Mihhail paremini kui keegi teine.

Narva Muuseumi kohta leiad infot siitOleme suletud!

Loe ka teisi meie Ida-Virumaa lugusid. Ida-Virumaa ei ole pelgalt seiklusi täis maakond. Ida-Viru on ühtlasi kogukond, kus väikesed ettevõtted teevad koos suuri asju. Kui oleme avatud, olete alati oodatud!

pilt_Mihhail_Narva Muuseum

 

VAATA VEEL

 

Uudised

Zoomis kriisi infotund 14.12.2020

Kutsume Ida-Viru ettevõtteid ja asutusi kriisiinfotundi 14.12.20 Kutsume osalema infotunnis seoses Vabariigi Valitsuse otsusega kehtestada uued piirangud Ida-Virumaal ja üle-eesti, mis hakkavad kehtima alatest 12.12.2020.

Read More »
Ida-Viru Seiklusmaa bränditoode kruus
Inspiratsiooniks

Kingi killuke Ida-Virumaa Seiklusmaad

Ida-Virumaa on Seiklusmaa ja siinsed turismiettevõtted pakuvad võimalust aktiivselt puhata ja seigelda, maakonna arvukad restoranid pakuvad erinevaid maitseseiklusi ning hubased majutuskohad lõõgastavat puhkust. Detsembri keskpaigast

Read More »