Narva

Meie lood: Mihhail Tammearu Saka mõisast

Mihhail_saka
Sisukord

Mihhail Tammearu on kohalik tegija, kes on viimased kolm aastat töötanud Saka mõisa müügijuhina. Ehkki ta omandas oma majandusalase kõrghariduse Tallinnas, kandsid läänetuuled teda pärast ülikooli lõpetamist taas ida poole tagasi. „Tundsin kohe oma teekonna alguses, et minu süda on siin, Ida-Virumaal, ning ma ei kõhelnud hetkekski, et suudan just siin kasulik olla,“ on Mihhail kindel. Säärane kindlustunne tekib vaid siis, kui tead, et täidad just endale määratud missiooni ja Mihhail on enda oma kahtlemata leidnud.

Saka mõis on üks vähestest, täielikult taastatud Eesti mõisatest. Mõis on unikaalne veel ka oma loodusliku asukoha ja kauni piirkonna poolest, asudes pankranniku kõrgeimas punktis. „Saka mõisas saab imetleda unikaalseid looduslikke objekte, nt paekalda serva, riikliku kaitse all olevaid haruldasi tamme- ja pärnapuid ning papleid, klindimõisa matkarada ja kiviekspositsiooni,“ tutvustab Mihhail Saka võlusid. Lisaks looduslikule ilule on külastajate käsutuses privaatne mõisaspaa, hõrk a la carte restoran ja hotelli-, häärberi- ning kämpingumajutus, millest igaüks leiab just oma eelistustele vastava.

Mihhail armastab turismivaldkonda ja Ida-Viru piirkonda. Teda kannustab soov tõsta sihtkoha äratuntavust ja viia Saka mõis rahvusvahelisele turismiareenile. Saka mõisa on teretulnud kõik, kes peavad lugu võimalusest töötada või puhata puhtas, privaatses ja looduskaunis kohas, mere ääres.

Saka mõisa kohta leiad infot siitOleme suletud!

Loe ka teisi meie Ida-Virumaa lugusid. Ida-Virumaa ei ole pelgalt seiklusi täis maakond. Ida-Viru on ühtlasi kogukond, kus väikesed ettevõtted teevad koos suuri asju. Kui oleme avatud, olete alati oodatud!

Mihhail_saka
Jaga
Soovitused