Meie lood: Olga Voronkova Astri Grupist - Ida-Virumaa

Narva

Meie lood: Olga Voronkova Astri Grupist

Olga Voronkova Astri
Sisukord

Olga Voronkova on sündinud ja elanud Ida-Virumaal. Algselt Kohtla-Järvel, kuid seejärel kolinud Narva, kus on elanud viimased 19 aastat. Olga on 15-aastase andeka ja toreda tütre ema ning suur loomaarmastaja. Tal on kodus kaks kassi ja koer. Lisaks aitab ta pidevalt erinevate varjupaikade vapraid hoolealuseid. Igapäevaselt töötab Olga aga hoopis Astri Gruppi kuuluvates Narva kaubanduskeskuste – Astri ja Fama keskuste – turundusjuhina.

Olga jaoks pole vaja kaugelt otsida põhjust, miks ta seda tööd teeb. See on lihtne: „See töö pakub mulle rõõmu ja naudingut, väljakutseid ja arengupinget!“ Olga on hästi kursis kaubanduskeskuste töö erinevate aspektide ja rollidega. Talle pole miski sülle kukkunud ja tema pühendumist illustreerib hästi see, et ta on alustanud karjääri Astri keskuse infopunkti töötajana ja sealt üha edasi pürginud. Nüüd juhib ta kahe suure Narva keskuse turundustööd. „ See töö ühendab mitut tahku – oluline on nii tööprotsesside sujuv toimimine kui ka sooja ja hea õhkkonna loomine keskuse külastajatele, partneritele ja töötajatele,“ selgitab Olga.

Kõige rohkem hindab Olga oma töö juures ikka inimesi. „ Olen väga tänulik keskuste infopunktide tublidele töötajatele, partnerfirmade esindajatele ja toetavatele kolleegidele teistest Astri Grupi keskustest. Erinevate inimestega suhtlemine, põnevad koostööprojektid ja nendest tekkiv sünergia – need on asjad, mis panevad mu silmad särama ja annavad motivatsiooni,“ räägib ta.

Olga leiab, et Astri ja Fama kaubanduskeskused ei ole pelgalt ostukeskused. „Need on ka kohad, kus perega vaba aega veeta ja sõpradega kohtuda. Meil on veel nii palju pakkuda ja töötame kogu kollektiiviga alati selles suunas, et luua keskkonda, kus inimestel oleks huvitav ja hea olla ning kus nad tunnevaksid end mugavalt ja turvaliselt. Just selle nimel teeme iga päev tööd,“ selgitab Olga oma heasoovlikku missiooni.

Astri kohta leiad infot siitOleme avatud!

Loe ka teisi meie Ida-Virumaa lugusid. Ida-Virumaa ei ole pelgalt seiklusi täis maakond. Ida-Viru on ühtlasi kogukond, kus väikesed ettevõtted teevad koos suuri asju. Kui oleme avatud, olete alati oodatud!

Olga Voronkova Astri
Jaga
Soovitused