Narva

Meie lood: Piret Talistu Kauksi puhkemajast

Piret_Kauksi Puhkemaja
Sisukord

Kauksi puhkemaja perenaine Piret Talistu on puhkemaja pidanud juba 20 aastat ja tema ind ei paista raugevat. Talle lihtsalt meeldib see töö, meeldivad inimesed. Põhiline tasu töö eest on tema sõnul positiivne tagasiside külastajatelt.

„Oleme oma ettevõtte kujundamisel lähtunud sellest, et see oleks midagi, mis meile endile külastajatena meeldiks,“ räägib Piret. „Loomulikult on aastatega tekkinud ka palju kogemust ja arvestame ka seda, mis on meeldinud meie külastajatele, mitte ainult meile.“

Piret armastab oma töö juures kõige rohkem uusi kohtumisi, uusi inimesi ja taaskohtumisi vanade tuttavate klientidega. „Minu töö on mitmekülgne ega ole kunagi igav. Vahel on see väsitav, aga seda juhtub ilmselt iga töö puhul ja siis tuleb lihtsalt võtta aega enda jaoks,“ sõnab ta.

„Eelmisel suvel külastas meid üks klient meie algusaastatest kui meil oli vaid kaks puhkemaja. Ta ei olnud meile aastaid sattunud. „Mida te siin teinud olete?“ küsis ta. „Sa ütlesid, et rohkem maju ei tule! Ja nüüd kõik kohad maju täis!“ Veider, et enamasti on ju iga puhkekeskuse eesmärk kasvada ja laieneda ning poleks osanud arvata, et piisavalt suur nõudlus on hoopis pahe! „Siiski oleme majade paigutamisel püüdnud arvestada, et iga maja juurde jääks piisavalt ruumi omaette olemiseks,“ kinnitab Piret. 

„Praeguses keerulises olukorras on just meie väiksus ja külastajate üksteisest eraldamise võimalus meie suurim tugevus. Meie külastajad on suures osas linnainimesed. Üks meid külastanud proua ütles: „Kui mul oleks suvila, läheksin nädalavahetuseks sinna. Et mul seda ei ole, siis tulen ikka ja jälle teie juurde. Nagu oma suvilasse. Ainult püsikulusid ei ole!“.“

„Meid ümbritsevad kõik neli aastaaega oma rõõmude ja muredega. Meil on sõbralikud koduloomad ja samas mugavad majad puhkuseks. Tänapäeva kiire elutempo juures on inimestel tihti keeruline puhkuseks aega leida ja isegi puhata osata. Igapäevaelu on meil planeeritud kellast kellani ja nii ei osata sageli ka puhkusel sellest rattast välja murda. Meie juures saab teha „mitte midagi“ ja õppida puhkama,“ kinnitab Piret.

Kauksi puhkemaja kohta leiad infot siitOleme avatud!

Loe ka teisi meie Ida-Virumaa lugusid. Ida-Virumaa ei ole pelgalt seiklusi täis maakond. Ida-Viru on ühtlasi kogukond, kus väikesed ettevõtted teevad koos suuri asju. Kui oleme avatud, olete alati oodatud!

Piret_Kauksi Puhkemaja
Jaga
Soovitused