ÖÖBazaar ja Silmufestival moodustavad ühtse terviku! - Ida-Virumaa

 

 

 

ÖÖBazaar ja Silmufestival moodustavad ühtse terviku!

 

 

 

JAGA

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

ÖÖBazaar ja Silmufestival moodustavad sel aastal ühtse terviku! Sügisesed pimedad ööd sobivad ideaalselt silmude püüdmiseks.
ÖÖ ja silmud ootavad 25.septembri õhtul Ööbazaaril. Sind ootavad kaunilt valgustatud Narva-Jõesuu park, omanäolist kaupa pakkuvad laadamüüjad, kalaturg ning rikkalik toidu- ja joogivalik. Sina pead kehastuma laadaliseks – võta kaasa põlev lambike, riietu kalamehele sobivasse riietusse, pane jalga looduses ja pargis jalutamiseks sobivad jalatsid ning naudi kõike pakutavat.
MIS TOIMUB?
Midagi põnevat toimub igal täistunnil:

Narva Jõesuu silmufestival
  • mõõgavõitlejad,
  • tuletantsijad,
  • palju muud alates õhtul kella 17st kuni 00.00 ni.
    Keskööl valgustab meid võimas ilutulestik. Põnevuse otsijad saavad minna öisele jalutuskäigule mere äärde. Lapsed on oodatud miniloomaaeda ja batuudilinnakusse. Kogu öö mängib taustaks mõnus rahulik muusika.
    HOIATUS: Ööbazaarilt ei leia te bände, kõigist üle rääkivat õhtujuhti, traditsioonilist laadamuusikat ja laadamöllu. Meil naudite rahulikku ööd.

Ööbazaar ja Silmufestival alustab 25 septembril kell 17.00-00.00
PILET on ÖÖBazaaril TASUTA.
Tule müüma:
5170670 ja 57420365
info@oolaat.ee

Narva-Jõesuu Hele park.
vabaduse 36, NARVA-JÕESUU NARVA-JÕESUU
Estonia
Map It

 

VAATA VEEL

 

Uudised

Zoomis kriisi infotund 14.12.2020

Kutsume Ida-Viru ettevõtteid ja asutusi kriisiinfotundi 14.12.20 Kutsume osalema infotunnis seoses Vabariigi Valitsuse otsusega kehtestada uued piirangud Ida-Virumaal ja üle-eesti, mis hakkavad kehtima alatest 12.12.2020.

Read More »