Narva

Stardib üle Ida-Virumaaline kampaania „Täname meedikuid“

täname meedikuid ida virumaa
Sisukord

Ida-Viru Ettevõtluskeskus (IVEK) koos turismiklastriga käivitas üle-maakondliku heategevuskampaania „Täname meedikuid“. Kampaania kutsub maakonna elanikke kinkima meedikutele lõõgastust. Selleks on loodud 10 eurosed kinkekaardid millega saab soetada nt.spaa, muuseumi või aktiivse puhkuse teenuseid. Kinkekaarte saab soetada kuni 6.12.21 ja need antakse üle Narva ja Ida-Viru haiglale 13.12.21.

„Täname meedikuid“ kampaania sündis soovist kuidagigi toetada meedikuid sel ülikeerulisel ajal. Ida-Viru turismikoordinaator Kadri Jalonen (IVEK): „Usume et Ida-Virumaal on palju südamega inimesi kes soovivad oma toetust meedikutele näidata- aga kuidas? Puudus selline käegakatsutav võimalus.
Mõtlesime millega saaks meedikuid toetada, mida positiivset saaks neile pakkuda ja leidsime et veidigi lõõgastust on see mida saame kinkida.“

Ida-Viru turismiklaster kogus kokku piirkonna lõõgastused ja avas kinkimisveebi https://idaviru.ee/kingitus Kampaaniaga on liitunud 10 ettevõtet.

Iga inimene saab kinkimisveebist soetada mõne 10 eurose kinkekaardi. Need kinkeaardid lähevad Ida-Viru Ettevõtluskeskuse (IVEK) kätte ja IVEK annab need 13.12.21 üle Ida-Viru Keskhaiglale ja Narva Haiglale. Kampaania lõpus tehakse kokkuvõtte tulemustest.

Kampaania eest vastutab Ida-Viru Ettevõtluskeskus (IVEK), kes teeb seda koostöös Ida-Viru turismiklastriga. Turismiklaster tegutseb 2010.aastast ning koondab maakonna aktiivseid turismiteenuse pakkujad s.h.majutus, toit, atrakstioonid. Klastrit koordineerib IVEK.

Lisainfo: Kadri Jalonen, IVEK, Ida-Viru turismikoordinaator [email protected] 5174236

Jaga
Soovitused