Narva

Taaskord toimub koguperefestival „Jõhvi lennupäev 2022“

Jõhvi Lennupäev4_2021_Erik Setškov
Sisukord

23.juulil Jõhvi vallas Puru külas toimub taaskord koguperefestival „Jõhvi lennupäev 2022“
„Suuresti tänu Integratsiooni SA toetusele saame sarnaselt eelmise aasta kontseptsioonile kinnitada Jõhvi lennupäeva toimumisajaks 23. juuli 2022.

Peale lavaprogrammi, kauplemis ja näituseala toimuvad sobivate ilmastikuolude korral õhusõidukite võistlused ja vigurlennud“ sõnas projektijuht Kristo Kõrgnurm.

Piloodid saavad oma õhusõidukiga osaleda täpsusmaandumise ja täpsusviske katsetel ning näidata maa peal enda navigeerimisoskusi autokooli harjutusväljakul. Õhuprogrammi täiendavad Leedu vigurlennuäss Jurgis Kairys (kes ka eelmisel aastal osales) ning esmakordselt Eesti vigurlendur Jüri Kaljundi.

Laval esinevad paljud tuntud kollektiivid nagu Jõhvi Big Band, Kohtla-Järve Gümnaasiumi noorteorkester, DB4, BlissTeam, Boamadu ning Alika Milova Band. Lavaprogrammi toetab lennukite näituseala ning kauplemis, toitlustus- ja lasteala (Ahhaa robolahingu miniareenid). Üritus on tasuta!
Oleme avanud registreerimise koostööpartnerite ja vabatahtlike leidmiseks:
• vabatahtlik pane ennast kirja SIIN
• kauplemise- ja näitusealale saab registreerida SIIN


Ürituse eesmärk on koondada lennudnushuvilisi ning suunata neid registreerima sügisel Jõhvi Kontserdimajas toimuvatele lennunduse teemalistele loengutele ning ühepäevasele väljasõidule Tallinna lennundusettevõtetesse, mida rahastatakse Kirderanniku Koostöökogu LEADER fondi “Koostöö ja ühistegevuse arendamine” meetmest. Registreerimine avatakse lennupäeval.
Jõhvi Lennupäeva toetajad on Integratsiooni Sihtasutus, Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit, Kultuurkapital, Jõhvi vald, Kohtla-Järve Gümnaasium ja Toila vald (täienemisel).
Lisainfo: www.huvikeskus.info/lennupaev www.facebook.com/NorthEastTakeoff

Pilte eelmsie aasta üritusest näeb GALERIIS SIIT

Jaga
Soovitused