Narva

Tule võta talvest viimast, algas #talveseiklus Ida-Virumaal!

IV_talv_1370x510 (1)
Sisukord

Vaatamata sellele, et ilma järgi võiks justkui ennustada kevade tulekut, võib arvata, et külm ja pime aeg veel nii kiiresti siiski läbi ei saa. Ligihiiliva kevadväsimuse maha raputamiseks tulime taaskord välja IDA/VIRU #talveseikluste kampaaniaga – kus muuhulgas on seiklusi jäämaailmas ja  müstilises ööpimeduses, osa saab vaimujuttudest aga ka saunast koos küüslaugurituaaliga. Puhkus ja põnevad talvised seiklused on kättesaadaval kõigest autosõidu kaugusel. Siin leidub tegevust igale maitsele ja vanusele. 

“IDA/VIRU #seiklusmaal jätkub tegevusi igaks aastaajaks. Veebruar on suurepärane võimalus osa saada meie toredatest talveseiklustest ning võtta talvest viimast. #talveseiklus kampaanias leiab tegevusi nii matkasõpradele, kultuurihuvilistele, kui ka lastega peredele” ütleb Ida-Viru turismiklastri turundusjuht Hanna Villberg. “ Seikluseid on nii maa peal, kui ka maa all ning mõnes seikluses on ka veidi müstika hõngu. Ja loomulikult sauna aastale kohaselt on võimalik osa saada ka saunarituaalidest ning nautida spaamõnusid. Väsinud seiklejad saavad iluund nautida nii mõisates, spaades kui ka hotellides Sakast kuni Narva linnani” lisab ta.

IDA/VIRU #talveseikluste kampaaniast leiab 16 väga eriilmelist seiklust, mille hulgas on nii aktiivseid tegevusi, matku muuseumukülastusi kui ka majutuspakkumisi. Talveseiklus kestab kuni 26. veebruarini ning meelepärase seikluse saab välja valida veebilehelt idaviru.ee/talveseiklus/ 

Ida-Virus näeme!

Lisainfo:

Kadri Jalonen

TEL 5174236
Ida/Viru turismikoordinaator
SA Ida-Viru Ettevõtluskeskus, IDA/VIRU #seiklusmaaJaga
Soovitused