Narva

Viru toidu kohvikutepäev tuleb taas

Viru Toidu kohvikutepäev 2022+idaviru+seiklusmaa
Sisukord
Kohvikutepäevad on Eestis muutunud väga populaarseks – see on üks tore võimalus avastada Eestimaad, sattuda paikadesse, kuhu muidu tavaliselt ei satu, kogeda maitseid, mida varem ei ole kohanud, kohtuda huvitavate inimestega – kuulata nende lugusid koos suurepärase toiduga.
 1. juunil toimub Viru Toidu kohvikutepäev 2022. Ida-Virumaal on avatud 16 kohvikut – nende seas on erimenüüd pakkuvad kohvikud, juba endale nime teinud kokkade ja pagarite eestvedamisel ühepäevakohvikud ja mõnusad kodukohvikud, mille perenaised-peremehed kutsuvad külalisi otse oma koduhoovi.
Katrin Larens, MTÜ kohalik Toit eestvedaja „Viru toidu kohvikutepäev toimub juba kolmandat korda. Meil on väga heameel, et osalevaid kohvikuid tekib aastatega ikka juurde. Meie eesmärk on tutvustada Viru toidu võrgustikku, meie liikmeid ning utsitada kodukohvikuid kasutama kohalikku toorainet. Me kõik teame, kui oluline on toidu tootmine ja kohalike ettevõtjate panus sellesse. Seega oleme andnud avatavatele kohvikutele võimaluse osta oma tooraine Viru toidu liikmetelt, sellega annate panuse ettevõtjate toetamisele ja kohaliku toidu tarbimisele. Nüüd loodame, et kohvikuid tuleb külastama suur hulk toidusõpru.“ Kohvikud on ametlikult avatud kella 11st 17ni, aga mõned teevad uksed varem lahti ja sulgevad veel hiljem. Leia täpne info iga kohviku ürituse juurest. VIRU TOIDU KOHVIKUD:
 1. Kuremäe kohvik , Kuremäel
 2. K5 Kokteilikohvik, Kiviõlis 
 3. Jõekalda Kodukohvik, Maidlas
 4. Külaotsa kodukohvik -Nele köögis , Matka külas
 5. Kaevuri maja hoovikohvik, Tammikus
 6. Pagarikoja Pavlova- ja täpitassi ning tänavatoidu kohvik, Sondas
 7. VANAKOOLI? kodu&kohvik, Vokas
 8. Lammas ja Roos, Iisakus
 9. Bon Appetit, Jõhvis
 10. Varja Koogikohvik, Varjal
 11. Liimala Segu7, Liimalas
 12. Kohvikute päev Merepargi ApartHotel & Cafe, Narva-Jõesuus
 13. Leivakodu, Laagnal
 14. Purtse Bullerby Von Taubes, Purtses
 15. Sulav Teekann – , Tagavälja talu, Atsalama külas
 16. Mereääre Kalamehe Kohvik, Liimalas
NaviCupi kaardirakenduselt on kõik Viru Toidu kohvikutepäeval osalevad kohvikud näha. Laadi alla NaviCupi mobiiliäpp, et sul oleks lihtsam neid jälgida. https://navicup.com/event/viru-toidu-kohvikutepaev-18-06-2022 Jälgi Viru toidu facebookilehel üritust Viru toidu kohvikutepäev 2022, et olla kursis toimuvaga. Ohhh, kui mõnus on minna nädalavahetusele, kui tead, et varsti saad Viru toitu ja põnevaid kohalikke toite ja jooke nautida. Ida-Virumaa uudised on põnevad, toit maitsev ja ootamist väärt. Kohtume 18.juuni Viru Toidu kohvikutepäev 2022
Jaga
Soovitused