Alanud saunaasta 2023 toob mitmeid saunauudiseid ka Ida-Virumaal - Ida-Virumaa

Alanud saunaasta 2023 toob mitmeid saunauudiseid ka Ida-Virumaal

Ida-Viru turismiklaster viis jaanuari alguses läbi kaardistuse- kuidas läks Jõulukuu 2022 ja millisena paistab uus aasta. Aasta lõpp läks hoolimata sügisesest pessimismist hästi ning uuele aastale minnakse vastu tegusalt. Pingutatakse selle nimel, et hoolimata üldisest hinnatõustust oleks puhkus endiselt tore ja meeldiv. Suurim uudis-Narva Hotell avab sügisel esimese kaasaegse saunakeskuse Narvas.

Meresuu SPA sauna-ala.

Uue aasta suur teema on sauna-aasta. Mitmed ettevõtted teevad uuendusi – suurim on Narva esimese kaasaegse saunakeskuse avamine Narva Hotellis oktoobris 2023. Kuid uued saunad ja rituaalid valmivad ka nt. Meresuu spaas. Peipsiäärne Kauksi Puhkemaja pakub alates maist viharetki ning Toilas saab nautida Meresauna, ehk merel sõitvat parvsauna (ainus saun, mis ametlikult ka Eesti väikelaeva registris). Narva-Jõesuu Medical spaa töötab Baltimaades ainulaadse lõõgastus- ja stressimaandamis keskuse käivitamise kallal.

Meresaun Toilas sadama-alal

Toila Meresauna katuseterass. 

Lisaks saunatamisele lisandub ka uusi atraktsioone maakonda. Suvel avatakse Narva raekojas virtuaalne näitus „Vana Narva uus elu“. Olulist mõju avaldavad ka suurüritused, nt. Jõhvis uuel Heino Lipu nimelisel staadionil Heino Lipu nimeline rahvusvaheline kergejõustiku staadionivõistlus 16.06.23.

Lisainfo: Kadri Jalonen, IVEK, Ida-Viru turismikoordinaator kadri.jalonen@ivek.ee 5174236

Vaata veel

Inspiratsiooniks

Narva ja Narva-Jõesuu avavad end piirijõelt

  https://www.youtube.com/watch?v=hv52oOsca24Seiklusmaa Ida-Viru Narva piirkond Juuni keskpaigast saab Narva ja Narva-Jõesuu vahel liikuda jõelaevaga Caroline – regulaarse laevaliikluse taastumist piirilinna ja kuurortlinna vahel on kohapeal

VAATA LISAKS »