Algab Ida-Virumaa maitseseiklus - Tutvu toidukuu pakkumistega!

Algab Ida-Virumaa maitseseiklus

Ida-Virumaa on end positsioneerinud seiklusmaana, mille looduskauni pealispinna all peitub palju, mida avastada, kogeda, maitsta. Sedapuhku eelkõige viimast, sest alates 9. novembrist alustab Ida-Virumaa toidukuu ehk teisisõnu –  Ida-Virumaa ootab kõiki osa saama maitseseiklusest!

Kampaania idee on koondada erinevad Ida-Virumaa restoranid külaliste jaoks nn ühe laua taha. Lisaks nädalavahetuseks puhkama tulnutele on toidukuu ka kohalikele hea võimalus oma kodukoha kohvikute ja restoranide valikuga lähemalt tutvust teha ning saada vaheldust ise kodus toidu valmistamisele. Sarnaselt restoranide nädala kontseptsioonile saab toidukuu raames terve novembri vältel nautida mitmeid hõrgutisi ja väikese vimkaga erimenüüsid vaid 15 või 25 euro eest.

Maitseseikluse raames ühendasid jõud 12 erinevat Ida-Virumaa restorani ja kohvikut:

Tutvu toidukuu pakkumistega lähemalt veebilehel www.idaviru.ee/maitseseiklus

Sooduspakkumisi saab osta ka GO Traveli kaudu. Palume lauda!

Lisainfo:

Ida-Viru turismiklaster

Maria Plees
+372 5660 6236

Kampaaniat rahastavad Ida-Viru turismiklaster ja Rahandusministeerium Maakondade arengustrateegiate elluviimise toetusmeetmest.

 

Vaata veel

Sõbrannad Narva Jõepromenaadil jalutamas, taga paistab Narva linnus
Inspiratsiooniks

Tere tulemast Ida-Virumaale!

Ida-Virumaa on tõeline seiklusmaa, sest siin on selleks väga ägedad ja mitmekesised võimalused. Seiklusi jagub nii maa alla, vee peale, mäe otsa, piirile ja mujalegi.

VAATA LISAKS »