Green Key tasuta online teavitusseminar turismiettevõtetele, registreerimine kuni 13.11 - Ida-Virumaa

Green Key tasuta online teavitusseminar turismiettevõtetele, registreerimine kuni 13.11

Algamas on ökomärgise Green Key teine taotlusvoor, mis kestab 2022. aasta detsembrist kuni 2023. aasta märtsini. Selle aja jooksul on turismiettevõtetel võimalik osaleda Stockholmi Keskkonnainstituudi (SEI) Tallinna keskuse ekspertide korraldatavatel koolitustel ning muuta enda turismiettevõtte tegevus kestlikuks.

Kestlikkus on turismiteenuse pakkumisel muutumas järjest olulisemaks. Põhjamaade tunnustatuim kvaliteedimärgis selles on Green Key. Seetõttu panustab riik, et Eestis oleks maksimaalselt palju sellise märgisega ettevõtteid.

Green Key märgist saavad taotleda kõik majutusettevõtted sealhulgas laagriplatsid ja kämpingud,  atraktsioonid (nt muuseumid, külastuskeskused, teemapargid), konverentsikeskused ja toitlustusasutused.   

Taotlemine on kuni aastani 2024 turismiettevõtetele tasuta – riik tasub.   Green Key teavitusseminar toimub 16.novembril veebis. Registreerimine on avatud kuni 13. novembrini SIIN.

Rohkem infot ja kogu koolitussari leitav SIIT

Vaata veel

Inspiratsiooniks

Narva ja Narva-Jõesuu avavad end piirijõelt

  https://www.youtube.com/watch?v=hv52oOsca24Seiklusmaa Ida-Viru Narva piirkond Juuni keskpaigast saab Narva ja Narva-Jõesuu vahel liikuda jõelaevaga Caroline – regulaarse laevaliikluse taastumist piirilinna ja kuurortlinna vahel on kohapeal

VAATA LISAKS »