Narva

HEATEGEVUSLIK MTÜde JA ÕPILASFIRMADE LAAT

hetegevuslik laat
Sisukord

Jõulupühade ootuse eelsel ajal korraldab Ida-Viru Ettevõtluskeskus esmakordselt mittetulundusühingute ja õpilasfirmade virtuaalse heategevuslaada. Laada info siin https://www.facebook.com/iveklaat

Täna aga palume Ida-Virumaa tublisid ja lahkeid käsitöömeistreid annetada meile oma käsitööna valminud tooteid eesmärgiga, nende müügist saadud tulu suunata MTÜle Ayuda Päite Loomapargi toetuseks. Nende tegemiste kohta saate lähemalt lugeda siit https://www.facebook.com/paiteloomapark/

Heategevuslaata on võimalik külastada virtuaalselt 1. detsembrist 13. detsembrini veebisaidil https://laat.ivek.ee/ ja osta endale meelepärane toode kas arvega, tasudes kauba eest otse varjupaigale, tasudes sularahas kauba kättesaamisel Ida-Viru Ettevõtluskeskuse Jõhvi või Narva kontoris või sõlmides eraldi lepingu korraldajatega.

Meil on väga hea meel iga osaleja ja abilise üle heategevuslaada loomisel. Ühiste jõupingutustega saame anda oma panuse varjupaiga loomade toetamiseks ja abistamiseks. Et pidulik meeleolu saabuks ka meie neljajalgsetele sõpradele on kõigil heategevuslaada külastajatel võimalus osta ainulaadseid, kordumatuid kingitusi, mis on loodud soojuse ja armastusega.

Selleks, et me saaks teie valmistatud käsitöö – küünlad, jõulukaardid, ehted, punutised, vaibad jms annetamise eesmärgil müüki panna, tuleb need korraldajale üle anda või siis laada ajaks enda kätte jätta, kuid siis vajame toodete kohta hindu, kvaliteetseid fotosid ja müüja kontakte.

Koos leiame lahenduse, kuidas heategu teha!

Kui otsustate annetada ühe või mitu toodet, võtke palun ühendust laada peakorraldaja Tatjana Zamorskaja´ga järgmistel kontaktidel:

Facebook Tatjana Zamorskaja

Mobiil: +37253006902

WhatsApp: +37258048468

instagram #tatjanazamorskaja

e-post: [email protected]

Jaga
Soovitused