Ida-Viru turismiaasta lõppes seiklusseminariga - Ida-Virumaa

Narva

Ida-Viru turismiaasta lõppes seiklusseminariga

Ida-Viru Turismiklastri aastalõpuseminar grupifoto 25.11.2022 Matti Kämärä (002)
Sisukord

25.11. toimus Ida-Viru turismisihtkohta eest vedava turismiklastri aastalõpu seiklusseminar töö+seiklus+pidu. Kuna klastripartnerid on Ida-Viru kõige kvaliteetsemad ja ägedamad seiklemise/töötamise/puhkamise teenuste pakkujad siis saab klaster neist teha oma kohtumisteks EKSKLUSIIVSED KOMBOD! Nagu 25.11.

*seminari töö osa toimus uues ja trendikas Eesti Kaevandusmuuseumi konverentsiruumis

*seikluse valmistas meile ette Ida-Viru seiklusmeister nr.1 Imre Poom Adrenaatorist

Üks tiimidest planeerimas strateegiat. Foto K.Ernits

*õhtuse peo pidasime otsesõnu VIP baaris Barbara ning meie baarman-diskor oli Narva popima klubi Geneva ja Narva hotelli juht Vladimir Aret

Osales 45 partnerit – Ida-Viru omavalitsuste esindajad, aktiivsemad turismiettevõtted ja koostööpartnerid. Avasõnad ütles Eesti kõrgeim turismiametnik Külli Kraner Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumist.

Anu-Mall Naarits näitab ööbimiste statistikat läbi aastate. Foto K.Ernits

Aasta võeti kokku seminariosas- kuidas on läinud suures pildis. Marketingi Instituudi juht Anu-Mall Naarits viis läbi  väikese koolitusampsu ja turismiklaster tunnustas koostööpartnereid. Aastalõpuseminari lõpetas  seiklusmaale kohaselt uue seikluse testimine ja koosolemine Barbara baaris. Adrenaator grupi uue seikluse testimine tekitas palju emotsioone ja adrenaliinirohke seiklus sai positiivset tagasisidet ning näpunäiteid seikluse veel ägedamaks lihvimiseks.

Grupitöö teemal, mis on takistused seikluste tootmiseks. K.Ernits

Aastalõpuseminaril toodi püünele ja tunnustati häid koostööpartnereid, kes on Ida-Viru maakonda pilti aidanud ja sellesse oma panuse andnud: Heiki Luts, Risto Lilndeberg, Virve Linder, Matti Kämärä, Julia Savitskaja, Merle Harjo, Piret Hartmann, Liis Lätte ja Ida-Viru turismiklastri turundusjuhti Meelis Kuuske.

Aastalõuseminari toetas EL Regionaalarengu Fond PATEE programmi projektist „Ida-Virumaa PATEE 2019-2023“

Jaga
Soovitused