Narva

Ida-Viru Turismiklaster avas hooaja veepealse peoga!

CVI ida-virumaa
Sisukord

10.06. toimus Ida-Viru turismisihtkohta eest vedava turismiklastri hooaja stardipidu Toila sadamas. Kohal oli pea 50 partnerit- Ida-Viru omavalitsused ja aktiivsemad turismiettevõtted.

Imeline loojang merel Toilas ja taamal puulaev Tütarsaare Aino ja Meresaun. Foto Jaanus Mikk

Toimus koosolek, õppereis ja testisime uusi teenuseid ja pidu vee peal. Test õnnestus suurepäraselt- veepealne õhtu päikeseloojangus peegelsiledal merel Toila Meresaunas ja puulaeval Tütarsaare Aino oli nii ideaalne, et annab lootust, et hooaeg tuleb imeline???? 

Arendusjutud õhtusöögilauas Toila Mereresto terassil. Foto: Kadri Jalonen

Asjalikum pool. Turismipere sai ülevaate meie KOV suurematest turismiprojektidest 2022-2023. See on kasulik teadmine ka ettevõtetele. Hea on tõdeda, et kõigis omavalitsustes tegeletakse aktiivselt turismi panustamisega. Toila tõi välja jahisadama ning Päite platvormi arendused, Narva Raekoja, Stockholmi platsi, kulturuuriturismi strateegia, Jõhvi ja Kohtla-Järve suured sporditurismi arendused ja sündmused, Sillamäe Salajase Sillamäe teemapargi ja muinuskaitselise linnasüdame projektid, Alutaguse Vasknarva arendused ja Lüganuse Aidu arenduse. Õppereisi marsruudiks sai: Ida-Viru legendaarse kokka Indrek Kõveriku uued ettevõtmised Voka külas, BlueRay VR (virtuaalne reaalsus) ” VR Toila 1938″ Toila pargis, Vana Fregati Pubi klassikaline pubi Toilas, kus kõik saavad kõhu täis ning Toila Valgevilla õdus majutus Toila pargi servas.

Hardi Murula ettekanne Aidu tegevustest. Foto Kadri Jalonen
Jaga
Soovitused