Narva

Ida-Viru turismiklaster tunnustas koostööpartnereid

Ida-Viru turismiklastri koostööpartnerite tunnustamine 2022
Sisukord

Ida-Viru turismiklastri aastalõpuseminaril toodi püünele ja tunnustati häid koostööpartnereid, kes on Ida-Viru maakonda pilti aidanud ja sellesse oma panuse andnud: Heiki Luts, Risto Lindeberg, Virve Linder, Matti Kämärä, Julia Savitskaja, Merle Harjo, Piret Hartmann, Liis Lätte ja Ida-Viru turismiklastri turundusjuhti Meelis Kuuske.

Siin nad on:

Heiki Luts Ida-Viru Ühistranspordi keskus. Tänu Heikile vuravad Ida-Virumaal ja ka paaris naaberomavalitsuses ringi IDA/VIRU #seiklusmaa brändiga kaunistatud ca 30 bussi. Heiki vedas projekti väga järjekindlalt ja võiduka lõpuni.

Ida-Viru brändiga bussid
Heiki Luts sai mälestuseks sarźi ja #patrioot pusa. Foto Matti Kämärä

Risto Lindeberg Ida-Virumaa Spordiliit. Risto tõi Eesti KOV OLÜMPIA ehk Eesti 14. Talimängud Ida-Virumaale. Talimängudel osales ca 900 aktiivset ja spotlikku eri omavalitsustest inimest IDA/VIRUst ja kokku üle Eesti osales ca 3000 inimest. Meil on väga hea meel, et talimängud toimusid  covidist hoolimata!  Lisaks on Risto ka vahva brändimütsi autor☺

Kaader 14. Eesti Talimängud Ida-Virumaal avamisvideost

Virve Linder Viru Vanglast ja Eesti Riigiametnike Klubi projektijuht.

Kutsus ellu „Jalutuskäigud kohalikega“ tuurisarja mis toovad julgelt pilti avastamata paigad. Hea eeskuju ja hingega asja juures olev kohalik, kes annab panuse kohaliku kogukonna kaasamisse.

Virve Linder jutustamas lugusid ja tegemas jalutuskäiku kohalikuga Kohtla-Järvel. Foto Arvid Siilak

Matti Kämärä maakonnalehe „Põhjarannik“ fotograaf.

Sõbralik fotovõlur, kes on kinkinud turismiklastrile häid fotosid s.h.grupipildid. Tõeline brändisaadik, kes kannab brandi olulistes kohtades nn. ERR uudistes. Kui fotode klõpsimisest aega üle jääb siis ka testib meid☺

Matti Kämärä Virtuaaltuuril “VR Toila 1938”

Julia Savitskaja Contempart MTÜ Narva Ooperipäevade korraldaja.

Narva Ooperipäevad on rahvusvaheline kvaliteetne kultuurisündmus maakonnas. Traditsiooniline sündmus, mis toimusid 2022.aastal juba  kuuendat korda! 2022.a. oli ka väga kõrge kunstiline ja korralduslik tase.

Julia Savitskaja Narva Ooperipäevadel 2022

Merle Harjo Tervisekeskus Corrigo.

Tugi covid ajal 2020-2021.a. Covidiga eestvõitleja IDA/VIRUS, s.h. testimistelgid ja töökohapõhine vaktsineerimine covid pandeemia ajal. Tõi klastrile appi meditsiinilise kompetentsi. Väsimatu oma toetuses.

Merle Harjo, kes oli covidi esivõtileja

Liis Läte Visit Estonia

Eesti Turismikonverents 2022 Ida/Virus. Andis klastrile väga uhke püüne – „Parim Uus Seiklus“ konkursi autasustamine õhtuprogrammi osana, IDA/VIRU #seiklusmaa saatkond Vaba-Lava Narva Teatrikeskuse fuajees jne.  Liis nõudis konverentsijärgsetesse posttuuridesse seiklusi! Tõi Narva üle 200 Eesti turismiprofessionaali ja aitas müüa seikluseid ca 100´le neist!

Liis Lätte Eesti Turismikonverentsil 2022 Narvas

Piret Hartman Kultuuriministeerium. Riigiametnike toomine Ida-Virumaale 2022.

Pireti ja tema tiimi suur panus Eesti riigi juhtivametnike toomine nn.põllule- ehk 2022 toimusid riigiametnike välitööd Ida-Virumaal. Lisaks eripalgelise rahva toomine meie üritustele nt. teatrisse ja kohalike hääle kuulamine.

Meelis Kuusk Ida-Viru turismiklastri turunduse projektijuht

Juhtis Ida-Viru sihtkoha turundust väga väljakutseterohkel ajal. Ühest covidi kriisit teise elektri ja hinnatõusukriisi.

Meeli Kuusk, Ida-Viru Turismiklastri turundusjuht. Foto Matti Kämärä
Turunduse projektijuhi tunnustamine. Foto Matti Kämärä
Jaga
Soovitused