Ida-Virumaa maitseseiklusel on osalenud juba ligi paarsada inimest!

Narva

Ida-Virumaa maitseseiklusel on osalenud juba ligi paarsada inimest!

ida virumaa maitseseiklus
Sisukord

Novembris on käimas on seni edukaim Ida-Virumaa maitseseiklus. Praeguseks on restoranides hõrgutisi proovimas käinud juba ligi paarsada inimest. Maitseseiklus kestab veel kuni 30. novembrini. Palume lauda!

gruusia trahter
Gruusia trahter Mimino

Maitseseikluse ehk Ida-Virumaa toidukuu raames saab nautida mitmeid hõrgutisi ja väikese vimkaga erimenüüsid vaid 15 või 25 euro eest.

Küll aga eristub maitseseiklus selle poolest, et lisaks maitseelamusele sisaldub pakkumise hinnas mitmel pool ka muuseumipääsme või spaakülastus, mitmed pakkumised kehtivad kahele ja muud toredat – tasub tähelepanelikult pakkumisi uurida! Seda saab mugavalt teha veebilehel www.idaviru.ee/maitseseiklus. Sooduspakkumisi saab osta ka GO Traveli kaudu.

restoran rosen maitseseiklus
Restoran Rosen (Mäetaguse Mõisa Hotell & Spa)

Kitarrist ja laulukirjutaja Eric Kammiste proovis maitseseikluse ise järgi. „Tõeline eesti teenindustalent vajab arsenali salarelva, mille lahinguvalmiduse viimistleb vaid praktika Ida-Virumaa toitlustuses. Viisakus ja kliendi poputamine on kaks tundi pealinnast paremal väga moes! Narva linnuserestorani Rondeeli kolme käigu lõpufinišina serveeritud rosmariinikreem kitsepiimajogurtiga oli nii hea, et selle eest vangi minna,“ kiitis ta rahulolevalt.

Maitseseiklus on ka kohalike seas väga hästi vastu võetud.

Gruusia trahteri Mimino esindaja Gerttu Prits ütleb, et nädalaga on nende restoranis ainuüksi maitseseikluse pakkumist proovinud 44 inimest. „Arvan, et just kohalikud on need, kes eripakkumisi kõige rohkem naudivad,“ selgitab ta „Praegu on 80% meie külastajatest olnud kohalikud.“

Ka Mäetaguse mõisa hotelli & spa perenaine Terje Rattur kinnitab, et maitseseiklus on Mäetaguse mõisa restoranis Rosen täistuuridel käima läinud. „Osaleme kampaanias kahe pakkumisega: 2- ja 5-käigulise menüüga, vastavalt 15 € ja 25 €. Külaliste lemmikuks on osutunud 5-käiguline maitseseiklus, kus tellijad saavad läbilõike meie menüüst, mille on kokku pannud tuntud tele- ja tippkokk Joel Ostrat.Oleme meie kliendid kutsunud maitsekohtunikeks. Näeme, kuidas külalistele pakub elevust erinevatele käikude hindamine. Selleks saavad kõik sedeli, kuhu oma hinne ja ka vabas stiilis arvamus kirja panna. Tagasiside võimalust kasutatakse väga aktiivselt. Seeläbi oleme saanud hindamatut tagasisidet, mille üle oleme väga tänulikud! See on tootearendus kõige lühemat ja kiiremat teed pidi,“ on Rattur kampaania senise käiguga väga rahul.

merepargi aparthotel cafe
Merepargi Apart Hotel & café

Ida-Viru turismikoordinaator Kadri Jaloneni sõnul ei ole seesugust maitseseiklust Ida-Virumaal varem tehtud. „Kampaania ei ole kunagi varem olnud nii ulatuslik, sh kaasatud televisiooni ja erinevad müügikanalid, nagu GO Travel,“ lisab ta. Lisaks ei ole kampaanias kunagi varem üles astunud peakokad, kes toovad toidu valmistamise kunsti külalistele lähemale, jagades nippe ja selgitusi maitseseiklusel pakutava kohta. Broneeringute tegemine GO Traveli kaudu on samuti hästi õnnestunud, pakkumisi oleme sealtkaudu seni müüdud ligi poolsada. Siiski tasub julgelt ka spontaanselt restoranidesse sisse astuda ja maitseseikluse pakkumist küsida, sest mitmel pool saab maitseseiklust proovida aga ka ilma broneeringuta.

Maitseseikluse jaoks on ühendanud jõud 12 erinevat Ida-Virumaa restorani ja kohvikut:

Kampaania aga kestab veel ja Ida-Virumaa ootab kõiki maitseseiklusest osa saama ning toiduelamusi ise kogema!

Maitseseiklust korraldab Ida-Viru turismiklaster ja seda kaasrahastab Rahandusministeerium läbi Maakondade arengustrateegiate elluviimise toetusmeetme. Turismiklastris on 60 partnerit ning see on avatud võrgustik millega kõik huvilised saavad liituda.

Lisainfo: Maria Plees
+372 5660 6236

mio mare maitseseiklus
Restoran Mio Mare (Toila Spa)
Jaga
Soovitused