Narva

Ida-Virumaalased tänasid meedikuid kinkides üle 450 kinkekaardi

094A8023
Sisukord

Novembri lõpus käivitas Ida-Viru Ettevõtluskeskus (IVEK) koos turismiklastriga üle-maakondliku heategevuskampaania „Täname meedikuid“. Kampaania kutsus maakonna elanikke kinkima meedikutele lõõgastust ja soetama selleks kinkekaarte. Kampaania tulemusel soetati 456 kinkekaarti mis on ligi poole rohkem kui korraldajad ootasid. Panustasid nii kohalikud inimesed, ettevõtted kui omavalitsused. SUUR TÄNU ennastsalgavatele meedikutele ja ka lahketele panustajatele!

Kinkekaardid anti koos tänutahvliga üle Narva ja Ida-Viru haiglale 13.12.21.

Taamal tänutahvel mälestuseks Narva haiglale “Täname meedikuid” kampaaniast

„Täname meedikuid“ kampaania sündis soovist kuidagigi toetada meedikuid sel ülikeerulisel ajal. Ida-Viru turismikoordinaator Kadri Jalonen (IVEK): „Meil on väga hea meel, et inimesed, ettevõtted ja omavalitsused tulid kampaaniaga kaasa. Kogusime üle 450 kaardi ja see on ligi kaks korda rohkem kui ootasime.“

Kuna haiglad on erineva suurusega anti 40% kaartidest üle Narva Haiglale ning 60% Ida-Viru Keskhaiglale. Haiglad jagasid kinkekaardid omakorda ise oma töötajatele.

Soetati 10 Ida-Viru ettevõtte kinkekaarte: Gruusia Trahter Mimino, Toila SPA Hotell, Alutaguse Matkaklubi, VR Toila 1938 tuur BlueRay OÜ, Mäetaguse Mõisa Hotell ja Spa, Meresuu Spa ja Hotell, Narva Muuseum, Restoran Rondeel, Narva Astri ja Fama keskus ning Victoria Bastionid Narvas. Enim kingiti spaade kinkekaarte. Aga populaarsed olid ka toidukohtade kinkekaardid ning aktiivse tegevuse kaardid.

Ettevõtetest kinkisid omalt poolt kinkekaarte juurde Trahter Mimino, Toila SPA Hotell, Alutaguse Matkaklubi, Mäetaguse Mõisa Hotel ja Spa ja BlueRay OÜ, kes pakub VR Toila 1938 virtuaaltuuri. Olulise panuse andsid ka Jõhvi, Toila ja Lüganuse omavalitsused, kes samuti suure koguse kaarte kinkisid.

Meedikute tagasiside: Ida-Viru Keskhaigla õendusjuhi Alevtina Uustalu ja IVKH sisekliiniku õendusjuhi Maie Türksoni sõnul on igasugused toetused meditsiinitöötajaile kuldaväärt. „Inimesed väärtustavad, kui neid märgatakse. See annab palju rohkem energiat ja sisemist kindlust, kui kiputakse arvama. Ka mitterahalised tähelepanumärgid, näiteks jõulukaart sõnadega „aitäh, meedik“ või südantsoojendav tagasiside on väga olulised“, lisasid Uustalu ja Türkson. Narva Haigla tänab südamest kõiki neid, kes südamesoojust nendesse kaartidesse poetasid!

Meedikuteni jõudnud Ida-Viru turismiettevõtjate kinkekaardid

Kampaania korraldas Ida-Viru Ettevõtluskeskus SA, kes tegi seda koostöös Ida-Viru turismiklastriga. Turismiklaster tegutseb 2010.aastast ning koondab maakonna aktiivseid turismiteenuse pakkujad s.h.majutus, toit, atrakstioonid. Klastrit koordineerib Ida-Viru Ettevõtluskeskus SA.

Lisainfo: Kadri Jalonen, Ida-Viru Ettevõtluskeskus SA, Ida-Viru turismikoordinaator [email protected] 5174236

Narva Haigla meedikud kinkekaartidega
Narva Haigla meedikud vastu võtmas kampaania “Täname meedikuid” kinkekaarte
Meedikud vastu võtmas kampaania "Täname meedikuid" kinkekaarte
Narva Haigla meedikud vastu võtmas kampaania “Täname meedikuid” kinkekaarte

Jaga
Soovitused