Kogu Ida-Virumaa turismirahvas koguneb Zoomis ja ootab valitsuse toetusmeedet

 

 

 

Kogu Ida-Virumaa turismirahvas koguneb Zoomis ja ootab valitsuse toetusmeedet

 

 

 

JAGA

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

 

Kogu Ida-Viru turismirahvas ja kohalik meedia koguneb 14.12.20 kontaktivabalt Zoomis, et kuulda mis abi pakub valitsuse turismitoetuse meede.

Esmaspäeval 14.12.20 toimub koostöös riigiametitega Ida-Viru kriisizoom. Kutsutud on kogu Ida-Viru turismisektor, meedia. Juba on teada, et peamine millele täna vastust oodatakse on toetusmeetme suurus, sisu ja avamisaeg.

Ida-Virukad mõistavad, et tervishoiu seisukohast on olukord väga kriitiline. Samas ei ela turismisektor ilma riigi kiire abita seda olukorda üle.

Õnneks on toetusmeetme käivitamiseks on kõik eeldused olemas. Valitsus on selgesõnaliselt seda lubanud. Samuti käis peaminister Jüri Ratas äsja Ida-Virumaal ning informatsioon turismisektori olukorrast on tal olemas. Argumendid on veenvad: sektoril koroonaastal enam varusid pole, sulgemise järgne sektori taastamine on ebarealistlikult kallis ja pikaajaline- täna on ratsionaalne anda välja miljonitesse jääv toetus mitte seista silmitsi 100 miljonise kahjuga mis sektori kollapsist tekiks.

Kõik pihta saanud ettevõtted on oodatud infotundi:

Eestikeelse infotunni info ja registreerumine siin lingil

Venekeelse infotunni info ja registreerumine siin lingil

Kindlasti registreeruge hiljemalt 14.12.kell 8.29. Infotunni ZOOM lingi saadame registreerijatele.

 

Ida-Viru turismiklastri partnerid

Turismiklastri käivitasid Ida-Viru tugevad turismiteenusepakkujad ja omavalitsused 2008 a.sügisel.

 

VAATA VEEL

 

narva linnus venemaa piir ilus vaade venemaa poole
Inspiratsiooniks

Narvast saab Venemaad katsuda

Kireva ajalooga Narva on linn kahe tsivilisatsiooni piiril, kust saab naaberriigi elu reaalajas jälgida, ilma et peaks Venemaale sõitma. Samas on Narva ise selle tõttu

Read More »
Uncategorized @et

Restoranid ja kohvikud on avatud

Tore, et saab jälle väljas süüa, kohvitada kohvikus ja nautida kvaliteetset toitu restoranides. Toidukohad pakuvad päevapakkumisi ja ootavad varajasele õhtusöögile. Endiselt saab toitu kaasa osta,

Read More »