Kampaania "KOOSIDAVIRUS" | Kampaania "Koos Ida-Virus"

 

 

 

Kampaania “KOOSIDAVIRUS”

 

 

 

JAGA

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

Hea külaline – lähme koos seiklema!

Ees ootaval erilisel suvel on Ida-Virumaale oodatud kõik seiklejad ja puhkajad. Loodame, et leiate tee esmajärjekorras just imelisele Ida-Virumaale, et tunda rõõmu taaskohtumistest oma sõprade, sugulaste ja tuttavatega. Saab ju jälle nüüd üle pika aja silmast silma kohtuda ja midagi põnevat koos ette võtta.

Lähme grillima (koosidavirus)

Kui piknik peetud, rannas käidud ja tee joodud, siis loomulikult tasub üle vaadata ja ära proovida ka muud atraktiivsed tegevused: matkaradadel, jõepromenaadil ning rannas jalutamine, üheskoos veekeskuse külastamine, discgolfi mängimine, Kiviõli Seikluskeskuses trikitamine, Aidu veemaal seiklemine, karjääris safaritamine või kanuutamine, Kaevandusmuuseumi maaaluste käikude avastamine ja tutvumine Narva muuseumi uue ekpositsiooniga.

Lähme randa (koosidavirus)

Ida-Virumaa maastikul, kultuuril ja seikluspaikadel on Eestimaa inimestele pakkuda väga-väga palju rohkem, kui oodata osatakse. Seda on kinnitanud ka varasemate aastate külastajate tagasiside, et Ida-Viru on Eesti ägedaim atraktiivse puhkuse ja seikluse paik.

Lähme sauna (koosidavirus)

Mitmed Ida-Viru majutusasutused, söögikohad ja seikluste pakkujad on loonud käesolevaks suveperioodiks piirkonna külastajatele eripakkumisi ja soodustusi, mille kohta leiab detailsema info SIIT:

VAATA MAJUTUSE JA TOITLUSTUSE ERIPAKKUMISI

VAATA MUUSEUMITE ERIPAKKUMISI

VAATA SEIKLUSTE ERIPAKKUMISI

Kui soovid olla üks “KOOSIDAVIRUS” küllakutsumise algatajatest, et oma sõpradega Ida-Virus midagi põnevat ette võtta, siis pane ka sina oma kutse teele. Leiad meie lehelt ka laia valiku erinevatest juba valmiskujundatud kutsetest, mida julgustame aktiivselt kasutama, et üheskoos sugulaste või tuttavatega Ida-Viru avastada. Kõigi küllakutsumise talgutel osalejate vahel, kes ennast registreerivad, loositakse välja suuremaid ja väiksemaid üllatusi Ida-Viru Turismiklastri poolt. 

REGISTREERI ENNAST SIIN

VALI MEELEPÄRANE KUTSE ALLALAADIMISEKS SIIT

Ida-Viru on teinud kõik selleks, et teie külaskäik maakonda oleks turvaline. Majutus- ja toitlustusasutused ning seikluste pakkujad panustavad selle nimel, et tagatud oleks kõik ettenähtud hügieeninõuded.

Kohtumiseni Ida-Virus!

#koosidavirus

Tegevust toetab Rahandusministeerium maakondade arengustrateegiate elluviimise toetusmeetmest.

Kampaania “KOOSIDAVIRUS”

Kutsu Sõber külla Ida-Virumaale ja OSALE LOOSIMISES

Kui soovid olla üks küllakutsumise algatajatest, et oma sõpradega Ida-Virus midagi põnevat ette võtta, siis pane ka sina oma kutse teele. Leiad meie lehelt ka laia valiku erinevatest juba valmiskujundatud kutsetest, mida julgustame aktiivselt kasutama, et üheskoos sugulaste või tuttavatega Ida-Viru avastada. Kõigi küllakutsumise talgutel osalejate vahel, kes ennast registreerivad, loositakse välja suuremaid ja väiksemaid üllatusi Ida-Viru Turismiklastri poolt.  17. juunil 2020 toimub esimene vaheloosimine, mille peaauhinnaks on Narva hotelli romantikapakett kahele koos õhtusöögiga, mis sisaldab lisaks majutusele jõevaate ja saunaga toas ka õhtusööki restoranis M.Chagall ning tasuta sissepääsu Geneva ööklubisse. 

 

VAATA VEEL

 

juuli sümdmused üritused kontserdid
Inspiratsiooniks

Sündmuste kalender / juuli 2021

Juuli suvesoovitus: 12 üritust, mida juulikuus külastada Ida-Virumaa sündmused pakuvad häid võimalusi mitte üksnes jalgpalli vaadata ja tugitoolispordiga piirduda. Eesti tärkab sel suvel erakordse jõulisusega,

Read More »
narva ooperipäevad Kreenholmi
Inspiratsiooniks

Narva Ooperipäevad 2021

ContempArt V NARVA OOPERIPÄEVAD 2.-12.09.2021 Narva Ooperipäevadel kohtuvad ida ja lääs, ajalugu ja tänapäev, aristokraadid ja boheemlased. Kreenholmi Manufaktuuri müüride vahel saab nautida maailma muusikateatrite

Read More »