Narva

Meie lood: Evelin Kruusalu Toila Valgevillast

Valgevilla 1
Sisukord

Evelin Kruusalu on põline idavirulane ja Ida-Viru armastaja. Ta on käinud küll inspiratsiooni ja teadmisi kogumas nii Tallinnas kui Pärnus, kuid kodukant on ikka kõige armsam. See on teda ikka ja jälle tõmmanud ja nii on ta siia ka paikseks jäänud.

Evelini kannustab inspiratsioon. „Ammutan inspiratsiooni inimestest, vaadetest, võimalusest, ideedest. Naudin sportimist, muusikat, sisekujundust ja Eestimaa avastamist. Jah, Eestimaa, sest mulle ei meeldi reisimine, eriti mitte lennukiga. Not my thing,“ ütleb Evelin. „Ja nii ma siis rändan ja avastan Eestimaad koos oma lähedastega,“ lisab ta. „Lisaks sütitab mind, kui peaks juhtuma, et inspireerin ise teisi mõne oma tegevusega. Minu missioon on luua Ida-Virust veelgi atraktiivsem paik nii siseturistile kui ka siinsete juurtega inimestele, kelle teed on mingiks perioodiks Ida-Virust eemale viinud. Kõiges, mida teen, ka oma eraettevõttes ja toimetustes, pean meeles just Ida-Viru maagiat ning mainin selle ka alati ära. Ma armastan Ida-Virumaad!“

Toila Valgevilla on suure ajalooga koht.

Selle paiga maagiat on ajaloos tajunud mitmed helged pead, alustades Vene ajast Jelissejevite dünastiast ning lõpetades Eesti aja ja Eesti esimese presidendi, Konstantin Pätsiga, kelle jaoks oli see suveresidentsi piirkond. „Maagia on see, mis inimesi siin valdab!“ Seda loodab Valgevilla külastajatele ka täna edasi kanda.

Kui kõike juba nimetatut arvesse võtta, on Toila Valgevilla Evelinile ideaalne koht. „Selle turundamise puhul ei ole tegu lihtsalt algoritmide või reklaamikampaaniate loomisega,“ leiab Evelin. „Ehkki Valgevilla on nutimaja, naudin külastajatega otse suhtlemist. On olnud ka hetki, mil olen külastajatele kohapeale appi läinud või neile midagi vajalikku kohale toimetanud. See annab neile Valgevilla, aga ka kogu Ida-Viru kogemuse osas selle „midagi enamat“ tunde. Kõik on kõigega seotud, ka minuga,“ tunneb ta väga tugevat missioonitunnet ja näeb oma panust külalistele meeldiva kogemuse loomises.

Nutimaja ja see tähendab, et majahoidja ja personaliga külalistel kontakti ei ole. Korterite võtmekapi koodid saavad broneeringu tegijad kas SMS-iga telefonile või läbi broneerimissüsteemi oma kontole. „Kord juhtus, et korterite koodid läksid ekslikult segamini ja üks korterisse saabuja sai mõlema korteri koodid. Loomulikult tekkis tal kohapeal valikuvõimalus ja ta valis korteri, milles on ka saun, kuigi ta seda tegelikult ei broneerinud, ning ta seadis end sinna sisse. Kui aga saabus selle korteri „õige külastaja“ Venemaalt, võib natuke elavama fantaasiaga inimene ette kujutada, mis situatsioon tol õhtul aset leida võis,“ muigab Evelin. „Õnneks lahenes kõik lõpuks kenasti. See on üks juhtumeid, mille tõttu naudin tegelikult erinevaid olukordi, lahenduste leidmist ja inimestega suhtlemist. Kõik see on ju lõpuks nii ettevõtte, asukoha kui persooni bränding,“ ütles ta elukogenult.

Valgevilla kohta leiad infot siitOleme avatud!

Loe ka teisi meie Ida-Virumaa lugusid. Ida-Virumaa ei ole pelgalt seiklusi täis maakond. Ida-Viru on ühtlasi kogukond, kus väikesed ettevõtted teevad koos suuri asju. Kui oleme avatud, olete alati oodatud!

Valgevilla 1
Jaga
Soovitused