Narva

Mis on uut Ida-Virumaal – SUVEUUDISTE kaart

mis on uut ida-virumaal kaart
Sisukord

Majutuskohad ja SPA-d

Majutuskohad Ida-Virumaal on kasutanud piirangute aega usinasti! Juurde on ehitatud saunu, Renoveeritud terveid majutuskomplekse või juurde ehitatud tube ning olemasolevaid värskendatud. Kõike ikka selleks, et taas pakkuda oma kallitele klientidele mugavaid tingimusi. Kodus on magatud küll juba tule puhka meie arvukates majutuskohtades ning spaad on avatud!

Seiklused

Põnevaid tegevusi on nii üksinda seiklejale kui perega ajaveetmiseks. Siit leiab nii seiklusi nii kehale kui vaimule nii vee peal kui virtuaalselt!

Toidukohad

Maakonna toidukohtadel on suveks üllatusi varuks! Pea kõikidel toidukohtadel on suuremad või väiksemad menüüuuendused ning järjest rohkem avatakse suveterrasse, kus nautida kiiret lõunat või head toitu koos pere või sõpradega!

Muuseumid

Muuseumites toimub palju põnevat! Lisaks allpool toodule leiab Ida-Virumaa vaatamisväärsused https://idaviru.ee/mis-toimub/ponevad-paigad

Aktiivsed tegevused

Jalgrattasõidust tenniseni välja - igaühele on midagi!

Muusika, näitus ja film

Kuna kontserdil ja näitusel pole ammu käia saanud, on siin sinu võimalus. Siin toodud vaid väike killuke toimuvatest suvistest sündmustest! Kõiki sündmused leitavad lehel
https://idaviru.ee/mis-toimub/sundmused
Palume saali!

Kohalike omavalitsuste arendused ja uudised

Kui suvel ikka linna ka satud, siis tasub teada, mida põnevat seal toimub!

Sillamäe rannapromenaad
Narva promeaad ja jõetramm
Jaga
Soovitused