Narva

Parimad ideed, mida teha naistepäeval

mida teha sõbrapäeval
Sisukord

Naistepäev on tulekul!

Täna tähistame Eesti Vabariigi 104.sünnipäeva. Kuid pidupäevi on lähenemas veel. 8. märts, naistepäev, kui esiplaanile seame olulised naised oma elus, ei ole enam kaugel. Loodame, et sa juba plaanid üllatust kõikidele tähtsatele naistele oma elus. Kuidas seda pidupäeva seekord tähistada? Et viia sind õigesse meeleollu, siis tänasest uudiskirjast leiad ideid ja inspiratsiooni, mida sel tähtpäeval ette võtta. 

 

#seiklusmaa #idaviru

Naised spasse!

Naistepäeval kingi naisele mõnus spaaelamus või võta hoopis sõbrannad kaasa ja tehke üks mõnus spaapäev Meresuu SPA saunakeskuses! Teid ootavad 9 erinevat sauna koos välisauna ja jahutava välibasseini ning mullivanniga. Lisaks ehedad saunarituaalid, basseinid ja mõnusad spaaprotseduurid. Nautige kvaliteetaega lõõgastudes ja puhates!

Naistekuu Saka Mõisas!

Ainult naistel ja veinil on omadus ajaga vaid paremaks minna. Märtsis ühendame need kaks omavahel: naistekuu eripakkumine sisaldab nii mõnusat majutust hotellimajas kui ka punase veini kehahoolitsust kahele. Koos klaasikese punasega, loomulikult.

Naistepäevapidu Toilas!

Toila Spa Hotell kutsub 07.03 õhtut veetma restoranis Mio Mare! "Kaks tähte ühel õhtul”, tantsumuusikat mängib ansambel Jolly Band.

Spaaprogramm “Aeg maha” Narva-Jõesuus

Kui stress võtab elult rõõmu ja värvid, aitab sind puhkus Narva-Jõesuu ravispaas. Spaa programm „Aeg maha“ kingib sulle 4 päeva täiuslikku puhkust, lõõgastavaid protseduure ja saunamaailma külastusi. Kuni 30.04.2022 kehtib kliendikaardiga erihind – 251 €. Info ja broneerimine: tel: +372 53 44 7779, e-post: [email protected] www.ravispa.ee

Mäetaguse mõisahotell aitab naistepäevast rõõmu tunda

Pakume naistepäeva puhul ainsana Ida-Virumaal kolme vahvat üllatust! Vali ise kas tuled õhtust sööma, lihtsalt spaasse või jääd ööbima mõne meie majutuspaketiga. Broneeri laud, spaa või majutus kohe: [email protected] Esimestel on alati eelis!

Rõõmus naistepäev Karukella puhkemajas

Too kogu pere kokku tähistama mitme põlvkonna naiste pidupäeva! Meie puhkemaja on selleks ideaalne paik, ütleb seda ju meie slogangi: Kodu eemal kodunt: kõik on olemas, kõik on koos! Küsi pakkumist: [email protected]

Estonian Cello Ensemble ja Valter Soosalu

Suurepärane muusikaelamus Jõhvi kontserdimajas 07.03 - Valter Soosalu (tenor, harpejji) ja Estonian Cello Ensemble. Kuulete originaalteoseid ja muusikaseadeid just sellele eripalgelisele koosseisule, kes on varemgi mitme projekti käigus laval kohtunud. Kavas on Tüür, Grünberg, Sollima, Glass, Soosalu.

Romantikapakett Eesti Kaevandusmuuseumis

Nii sügav, et enam sügavamaks minna ei saa. Saab küll! Eesti Kaevandusmuuseumis saate oma tunnete sügavust nautida 8 meetrit maapinnast allpool. Seal olete sina, tema... ja giid.

Ehted on hea kingitus naistepäevaks

Märts on tulemas ja koos sellega saabub imeline naistepäev. Astri keskuse juveelipoodidest leiad sadu erinevaid ehteid ning saad kindlasti valida sobiva kingituse oma naisele, emale või õele.

Anna võimalus ise kingitus valida!

Astri kinkekaart on suurepärane idee naistepäevaks, et rõõmustada oma ema, armastatud naist või sõbrannat. Tänu kinkekaardile annad võimaluse ise valida meeldiv kingitus naistepäeva puhul.
Jaga
Soovitused