Pöörane TäiskuuÖÖsööming Peipsi Toidu Tänaval - Ida-Virumaa

Pöörane TäiskuuÖÖsööming Peipsi Toidu Tänaval

15. jaanuari õhtul kell 16 avavad meile juba tuttaval Peipsi Toidu Tänaval uksed 27 pop-up välisöögikohta, tehes seda esmakordselt talvel. Lõkketoidud, elav tuli, kuumad joogid – mida pöörasemat veel lumises Eestimaa looduses soovida.

Alutagusemaal Ida-Virus ootavad kohaliku toidu sõpru Iisaku Kihelkonna Muuseumi õuel Leemekulbi liigutajad peeruvalgel, Päsari köök Kauksi puhkemaja juures, Prowintsi suupisted ja Alutaguse Rahvuspargi aarded Alutaguse Rahvuspargi külastuskeskuse hoovis, pop-up restoran Kene Kauksi puhkekülas. Kauksi rannahoone hoovis võõrustavad maitseelamuste otsijaid Põhja Peipsi Köök, Pärna Marjad ja Kauksi rannahoone enda köök ehk Alutaguse öised ampsud.

Suitsukala pilaff, läätsesupp, hapukapsasupp lõkkekartulitega, Peipsi koha grillil, vürtsikas veisepada, soolaseenesalat, traditsioonilised piirakad ja pontšikud on vaid mõned näited pakutavast maitsetekaskaadist. Tule ja lase Alutagusemaal end üllatada, sest ega siin ei piirduta ainult söögi-joogiga, vaid…. sõida kohale ning saad teada!

Kõikide pop-up söögikohtade täpsed asukohad ja menüüd leiad SIIT

Peipsi järvel rüsijää mäed
Peipsi järvel rüsijää mäed. Foto: Piia Mändmets

Vaata veel

Sõbrannad Narva Jõepromenaadil jalutamas, taga paistab Narva linnus
Inspiratsiooniks

Tere tulemast Ida-Virumaale!

Ida-Virumaa on tõeline seiklusmaa, sest siin on selleks väga ägedad ja mitmekesised võimalused. Seiklusi jagub nii maa alla, vee peale, mäe otsa, piirile ja mujalegi.

VAATA LISAKS »