Narva

ROBIN HOODI SEIKLUSRETKED LAMMASMÄEL

robin hood lammasmäel
Sisukord

Esietendus 17. juuni 2022

Juunis jõuab Lammasmäe puhkekeskuses publiku ette suurejooneline lavalugu “Robin Hood”, milles astub üles suur osa Rakvere Teatri trupist.
Lisaks Robin Hoodi seikluste kaemisele saab ka ise härjal sarvist haarata ning enne ja pärast etendusi Lammasmäel mõni seiklus ette võtta. Nii lavastuse “Robin Hood” kui seiklusretked ning saunapakett on müügil Piletimaailmas. Lavastuse piletid leiab siit.

Robin Hoodi seiklusretked enne etendust

Enne Rakvere Teatri suvelavastuse „Robin Hood” etendusi pakub Lammasmäe Puhkekeskus eriilmelisi seiklusretki, et nautida aktiivselt ümberkaudset loodust ja panna end Robin Hoodi kombel proovile. Pärast etendust saab aga erinevates saunades lõõgastuda.

Siit leiad Robin Hoodi seiklusretked enne etendust.

Kõik matkad algavad ja lõppevad Lammasmäe puhkekeskuses ja toimuvad instruktori juhendamisel.

Perepiletit ostes on laste vanusepiir 16 aastat, kaasa arvatud.

Matkad algavad õhtuste etenduste puhul kell 16.30 ning kestavad ligikaudu 1 tunni. Pärast seda on aega, et enne etendust puhata, soovi korral end kohendada ja riideid vahetada (kasutamiseks on olemas dušid) ning nautida Lammasmäe Puhkekeskuse mõnusat ümbruskonda ja kohalikku kohvikut.

Robin Hoodi saunapakett pärast etendust

Enne ja pärast Rakvere Teatri suvelavastuse „Robin Hood” etendusi pakub Lammasmäe puhkekeskus eriilmelisi seiklusretki, et nautida aktiivselt ümberkaudset loodust ja panna end Robin Hoodi kombel proovile. Pärast etendust saab aga erinevates saunades lõõgastuda.
Siit leiad Robin Hoodi saunapaketi, mis algab kohe pärast etendust ja kestab 2 tundi.
Perepiletit ostes on laste vanusepiir 16 aastat, kaasa arvatud.

Õilsate röövlite pesupäev (saunapakett)
Igal etendusepäeval on köetud vähemalt neli sauna, sõltuvalt soovijate arvust teinekord ka rohkem.
Saunaseikluse valikus on leilisaun, Setomaalt kohale toodud kahekordne suitsusaun, kappkerisega saun ehk Vene saun, kadakasaun, aroomi-aurusaun, kus saab ette võtta mee-, soola- ja jääprotseduurid ning turba-parvesaun lõõgastavate ja noorendavate turbaprotseduuridega.
Teel ühest saunast teise võib ennast jahutada Jahimaja sisebasseinis, mõnuleda õues mullivannis või käia suplemas Kunda jões.

Saunapaketi hind ühele osalejale 25 €, perepilet (1–2 täiskasvanut + kuni 4 last vanuses 16 a k.a) 60 €.

Toimumisajad

Jaga
Soovitused