Tactical Foodpack Expedition Estonia - Ida-Virumaa

Tactical Foodpack Expedition Estonia

Tactical Foodpack Expedition Estonia on seikluslik südasuvine vastupidavusvõistlus läbi metsiku Eestimaa looduse.

Expedition Estonia 2022.a. võistlus toimub 1.-3. juulil. Võistlusrada kulgeb Lääne ja Ida-Virumaal ja on ca 230km pikkune. Teele jäävad kaunid inimpuutumatud metsad ja rabad, aga ka põnev tööstusmaastik ja kontrastiderikas kultuuripärand. Rada läbitakse osalejate omal jõul, nõul ja vastutusel ilma kõrvalise abi ja motoriseeritud abivahenditeta. Rada jaguneb jalgsi, jalgratta- ja veesõidukiga läbitavateks etappideks. Teekonnal tuleb läbida kaardil näidatud kontrollpunktid, millede vahel on konkreetne liikumistee iga võistkonna enda valida. Kontrollpunktide asukohad ja täpsemad juhised avaldatakse osalejatele vahetult enne ekspeditsiooni. Teekond viib välja kujunenud liikumisradadelt puutumatule, raskemini läbitavale maastikule (ka radadeta), mis teeb sellest tõelise kõnnumaa ekspeditsiooni. Kõva kattega teid saab kasutada minimaalselt. Ennustatav kiireim aeg sportlikul non-stop raja läbimisel on ca 15 tundi, kuid rada on avatud kuni 40 tundi, seega on seda võimalik läbida ka rahulikumalt ja puhkepausidega. Expedition Estonia ei ole pehmodele. Ainuüksi selle raja läbimine on üks raskemaid füüsilisi ja vaimseid väljakutseid, mis on võimalik endale Eestis esitada. Et võita, pead aga olema eriliselt kõvast puust, nutikas ja ekstreemselt vastupidav…

Pealtvaatajatel on võimalik võistlusele kaasa elada stardi- ja finišialas ning etappide vahelistes vahetusalades. Samuti toimub kogu retke vältel kõikide osalejate reaalajas GPS jälgimine.

Vaata täpsemalt >>>

exhibition estonia

Vaata veel

Sõbrannad Narva Jõepromenaadil jalutamas, taga paistab Narva linnus
Inspiratsiooniks

Tere tulemast Ida-Virumaale!

Ida-Virumaa on tõeline seiklusmaa, sest siin on selleks väga ägedad ja mitmekesised võimalused. Seiklusi jagub nii maa alla, vee peale, mäe otsa, piirile ja mujalegi.

VAATA LISAKS »