Narva

Talv kestab veel

talveseiklus ja tuubirajad
Sisukord

Tuubirajad

Tuubitamiseks ei ole vaja ühtegi erioskust. See sobib hästi nii lastele kui täiskasvanutele. Allasõitmine on juhitamatu – see on selle juures eriti põnev. Seikluslikumad tuubirajad Eestis asuvad Ida-Virumaal.

Suusamäed

Eesti pikimad suusanõlvad (700m, 600m ja kaks 400m nõlva) ootavad lund nautima Kiviõli Seikluskeskuses

Kiviõli Seikluskeskuse suusanõlv

Suusarajad

Suusaradu leiab üle terve maakonna, nii klassikajälge kui vabastiiliradu, valgustusega ja varustuse laenutusega. Küll proffide poolt sisseaetuna kui ka isetekkelisi just sinna, kuhu suusasõbrad paslikuks peavad.

Kelgutamine

Haara kaasa kelk ja paar sõpra ning tule vaata, kus saab kõige pikema liu. Pole oluline, kas su kelgul on rool või olgu värv roosa või roheline, kelgutamine on lõbus igas vanuses.

Uisuplatsid

Uisutamine ehk tirtsutamine on jälle moes ja seda mõnusat külma talve lihtsalt tasub ära kasutada, et uisutada vabas õhus. Selleks on üle Ida-Virumaa erinevaid uisuplatse rajatud. Võta aga uisud õlale ja otsi sobivaim välja. Võib öelda, et oma vabaõhu uisuplats on pea igas suurlinnas. Sisejäähallid on Kohtla-Järvel ja Narvas

Lumelinnad

Rohke lumi on leidnud kasutust ning mõnuga on meisterdatud lumelinnasid.

Äkkeküla lumememmede ala Narvas

Talisuplus ja seiklused

Voka tiigis võimalik harrastada talisuplust või karastada Toila sadama jääaugus. Metsikumalt looduse keskel saab talisuplemist harrastada Kurtna järvestikus Rääkjärves.

talisuplus
Rääkjärve jääauk Kurtna järvestikus, Alutaguse
Narva Joaoru puhkeala
Jaga
Soovitused