Narva

talv ida virumaal seiklusmaa

Selle talve kõige lahedamad seiklused

Ida-Virumaa ootab Seiklusmaale. Talveseikluste kampaania raames leidub talviselt mõnusaid eripakkumisi ja häid hinnaüllatusi nii õue- kui tubastele tegevustele.
Tule koos perega, sest tegemist jätkub ka kõige pisematele.
Põnevad, head ja soodushinnaga pakkumised kehtivad märtsikuu lõpuni. Tee oma plaanid siin!

Salasõna: #talveseiklus

KARUKELLA SUUSABAASIS ON TANTSUPIDU!

Kui oled suure lume ja suusafänn, siis Karukella puhkemaja a la carte menüüs on supervõimalused mäesuusatajale, murdmaa- ja uisustiili harrastajale ning loomulikult ka suusamatkajatele. Seda kõike max 10 km raadiuses majakesest, mis varustatud nii mugavate tubade, sauna kui kuumaveetünniga. Ja see tantsupidu koos villaste sokkide lõhnaga – see korraldage ise! 

Broneeri: [email protected], +372 518 4803. 

Broneeri 15% soodsamalt!

#talveseiklusperedele #talveseiklustäiskasvanutele

 
 
 

TOILA SPA HOTELL: HEA TUJU PAKETT

Hea Tuju pakett sisaldab majutust üheks ööks, hommikusööki, ujula, Toila Termide, Laste Mängumaa, aroomilõõgastustoa ja jõusaali piiramatut külastamist. Täiskasvanud saavad eelregistreerides wellness-keskuses Orhidee kolm tundi lõõgastuda. Lisaks on a la carte restorani Mio Mare menüü paketi raames 15% soodsam.

Pakkumine: paketi maksumus 2-kohalise toas 104 €, üheses toas 75 €, peretoas 150 €, juuniorsviidis kahele 151 €, ning kaheses sviidis 164 €. Hinnad kehtivad saabumisel P – N kuni 31. märtsini. 

#talveseiklusperedele #talveseiklustäiskasvanutele

 
 
 

BLUERAY: TALVESEIKLUS “AJA MAITSE”

Veebruar on rahvusvaheline sõbrakuu, aga meie Eestis tähistame ka iseseisvuskuud. Seetõttu on just nüüd õige aeg nautida hurmavate rooside ilu ja näha kaunis Oru pargis jalutamas lossi peremeest Konstantin Pätsi. Tulge hüpake ajaauku ning nautige 1938. aasta päikeselist juulikuud kaunis Oru pargis ja lossis!

Vaid ajaränduri tuusikuga saab Toila SPA Hotell restoranis Mio Mare maitsta president Pätsi aegset magusat üllatust. Kutsuge sõbrad kaasa ja tulge pange kõik enda meeled proovile!

Ruumiline ja värviline ajarännak kestab 30 minutit ja toimub Toila Spa Hotelli konverentsisaalis.

«Olen õppinud, et inimesed unustavad, mida sa oled neile öelnud ja inimesed unustavad, mida sa oled teinud, kuid nad ei unusta kunagi seda, kuidas sa panid neid endid tundma. » (USA kirjanik Maya Angelou)

#talveseiklusperedele #talveseiklustäiskasvanutele

ida-virumaa külastajateekonna uuring

TALVINE SEIKLUS PEREGA MAA ALL JA MÄE PEAL

ehk Elroniga Kaevandusmuuseumisse. Tallinn-Kohtla-Nõmme 7.57-09.49 / Kohtla-Nõmme-Tallinn 15.11-17.04. Kava:
09.49 Jalutuskäik Kaevandusmuuseumisse
10.30-11.30 Tuubimägi (2 tuubi)
11.30 ekskursioon maa all giidiga
13.00 Lõuna kohvikus (supp, saiake, morss)
13.30 Soome kelk 2 tk (tool ja suusad)
14.30 jalutuskäik rongijaama
Eripakkumine: kaevandusmuuseum+tuubimägi, pere 2+2 kokku 75 € (tavahind 90 €)

#talveseiklusperedele

 
 
 

MITMEKÜLGNE TALVELUST SEIKLUSTEPESAS!

Liulaskmise rõõmud. Matkake lumetuubidega seiklusmaastikul. Talvised mängud värskes õhus. Rõõmsameelne etendus Kaevandusmuuseumis veel lisaks. Kahe tunni sees hulganisti lõbutsemist väikestele koos vanematega nii ruumis kui taeva all! 

Toimumisajad:
27.veebruaril algusega kell 11
7.märtsil algusega kell 11

Koht: Kohtla-Nõmmel, Eesti Kaevandusmuuseumi alal
Kestus: 2h

Hinnad:
1 laps + 1 lapsevanem: 15 €
Iga järgnev laps (lapsevanemaga või ilma): 10 €
Iga lisanduv lapsevanem või pereliige: 10 €

Lisainfo ja registreerimine: [email protected], +372 332 4017

NB: Muul ajal võimalik teha Alutaguse Matkaklubi rühmatellimus hinnaga alates 125 €. Küsige pakkumist.

#talveseiklusperedele

 
 
 

IGALE VÄIKESELE NARVA LINNUSE SEIKLEJALE AUHIND

Veebruar ja märts on Narva linnuses auhinnakuud! Iga Narva linnusesse saabunud laps saab koos piletiga Narva linnuse töölehe, mille ta külastamise ajal ära võib täita. Kõik töölehe täitnud väikesed linnusekülastajad saavad pärast linnuses seiklemist ja uute teadmiste omandamist kassast väikese muuseumimeene.

Muuseum on avatud iga päev kl 10.00–18.00. Kassa suletakse kl 17.00.

Broneeri siin: [email protected]

#talveseiklusperedele

 
 
 

EVERESTI KIVIÕLI HOSTELISSE SAUNATAMA

Pärast tegusat päeva Kiviõli Seikluskeskuse suusamäel ootab teid lõõgastav saun Everest Kiviõli Hostelis! Majutudes esmaspäevast neljapäevani saate kingituseks tund aega saunatada. Lisaks ootab kõiki Everest hosteli pitsamaiaid kliente, kes saunatamise kõrvale Sonda Kõrtsist pitsa tellivad, veel ka tasuta magus üllatus!

Pakkumine: E-N 1 h sauna tasuta + pitsasõpradele magus üllatus!

#talveseiklusperedele

LÕÕGASTAV TALVESEIKLUS VALASTE PUHKEKESKUS

Valaste puhkekülas on teie käsutuses on viie magamistoaga hubane puhkemaja, milles on köök, puuküttega saun, puhkeruumid, kaminasaal koos tasuta wifi ja parkimisega. Külaliste vastuvõtt asub Valaste kohvikus, kus saab võtta pruukosti ja soojendada end hõõgveiniga. 

Talveseiklust saab igaüks omal käel jätkata Valaste matkarajal, mille treppidelt avanevad muinasjutulised vaated Soome lahele ja Valaste joa jäämaailmale, edasi läbi pangametsa mereranda. Pärast matkamist pole midagi mõnusamat kui nautida sooja sauna või mõnuleda elava tulega kamina ees. Tule kaaslase, kogu pere pere või sõpradega! 

Talveseikluse hind on 250 €. Pakkumine kehtib kuni 31. märts.

Broneeri terve maja telefonil: +372 5391 2120.

#talveseiklusperedele #talveseiklustäiskasvanutele

 
 
 

RAHNUDE JA MÄGEDE MAAILM KOGU PERELE

Kunagi ammu oli meie maa kaetud paksu jääga. Kui jää hakkas sulama, hakkasid liikuma ka mäed ja kivid. Vaivara Sinimägede Muuseum ja Sillamäe Muuseum kutsuvad teid kogu perega Ida-Viru rahnude ja mägede vahele seiklema!

Muuseumil on eriprogramm, mängud ja töötuba (meisterdamine looduslikest materjalidest). Sinimägedel ootab teid giidiga jalutuskäik looduskaunis Sinimäe alevikus ja Lastekodumäel koos puhkepausiga, mil saate end kosutada tee või kohvi ning saiakesega. 

Eripakkumine: kogu programm 20 € pere kohta. Võimalik on valida ka eraldi Sinimäe programm (15 € pere) või Sillamäe programm (10 € pere). 

Broneeri siin: [email protected] või [email protected].

#talveseiklusperedele

 
 
 

Aeg mehele minna? Kohe saate teada!

Iisaku Kihelkonna Muuseumi eriprogrammis saavad tulevased pruudid-peiud teha läbi pulmaeksami ja mõned ülesanded. Rõõmsa elevusega saab selga proovida traditsioonilisi Alutaguse piirkonna pruutkleite või peiuülikonda ja sellega end fotole jäädvustada!

Lisaks tuletab muuseumiprogramm meelde, kuidas peeti traditsioonilisi Eesti pulmi. Näitusel on väljapanek Alutaguse piirkonnast pruudikleitidest, näha saab pulmafotosid ja lugeda esemetega koos olevaid lugusid.

Programm on saadaval ettetellimisel ja läbiviimise aeg valitakse teiega koos. Võtke ühendus [email protected], +372 5344 8738 või +372 5646 0702.

Pakkumine: kuni 10 inimest, kesvus 2 h, hind 60 €.

#talveseiklusperedele #talveseiklustäiskasvanutele

Astri loosib talvesõpradele 3 x 50 € kinkekaardi 

Narvas asuv Astri loosib kõigi uudiskirjaga liitunute vahel välja 3 x50 € kinkekaarti, et saaksid end Ida-Virumaa seiklusteks mõnusamalt valmis panna. Vajuta vaid “osale loosis” nuppu!

Kindlasti tee ka oma talvised ostud Astri Keskuses, mis on avatud iga päev kl 10-20, Tallinna maantee 41. Siit leiad poode spordist söögini, mängust kinoni! 

Loosimine toimub juba 1.aprillil! 

#talveseiklusperedele #talveseiklustäiskasvanutele