Tere tulemast Ida-Virumaale! - Ida-Virumaa

Narva

Tere tulemast Ida-Virumaale!

default
Sisukord

Ida-Virumaa on tõeline seiklusmaa, sest siin on selleks väga ägedad ja mitmekesised võimalused. Seiklusi jagub nii maa alla, vee peale, mäe otsa, piirile ja mujalegi.

Selleks, et saada inspiratsiooni Ida-Virumaa külastamiseks ja leiaks ka praktilise teekonna seiklusmaaga tutvumiseks, vaata meie saadet “Tere tulemast Ida-Virumaale!” Saate käigus liikusime läbi maakonna ja tõime välja erilisemad ja põnevamad kohad, millele tasuks kindlasti pilk peale heita.

Näiteks, millised põnevad kohad jäävad marsruudile Kiviõli Seikluskeskus – Eesti Kaevandusmuuseum, või külastamist väärt kohad teekonnal Sillamäe-Narva. Kõike seda näed allolevast videost!

KASULIK NIPP! Selleks, et oma reisi paremini planeerida, vali peamenüüst „PÕNEVAD PAIGAD“ alt huvi pakkuvad objektid ning märgi need südamekesega.

Kõik Sulle huvi pakkuvad objektid koonduvad peamenüüs „Minu valikud“ alla. Siit näed kõiki valitud objekte ja saad neid endale sobivalt järjestada ning kommentaare lisada. Lisaks on ka võimalus planeeritud reis ka PDF dokumendina alla laadida.

Jaga
Soovitused