Üksi või perega lund nautima ja matkama - Kiviõli suusakeskus

Narva

Üksi või perega lund nautima ja matkama

Kiviõli Seikluskeskus suusanõlv ja laudurid
Sisukord

Kiviõli Seikluskeskuse suusanõlv avatud

Tähelepanu, valmis olla, start! Eesti pikimad suusanõlvad ootavad lund nautima Kiviõli Seikluskeskuses. Alates 5.01 on avatud Kiviõlis esimene suusanõlv ja varustuse  laenutus. Olemas nõlv ka algajatele. Ümber mäe kulgeb murdmaarada. Kes tahab nautida rahulikku kulgemist on mõistlik seada sammud Kiviõli Suusakeskuse mäele nädala sees.

Oleme vastutustundlikud ning tasub teada:

  • piletimüügi ja varustuse rendi järjekorrad on õues
  • ruumidesse sisenemisel tuleb kanda maski
  • tõstukijärjekorras tuleb hoida distantsi 2m
  • kohvikust müüme ainult kaasa (sööma peab õues)

Mägi avatud koolivaheajanädalal T-L 10-20 ja P 10-18

Alates 11.01 avamisajad T-R 12-20, L 10-20 ja P 10-18

Tallinnast saab Kiviõlli rongiga. Autoga jõuab kohale kõigest pooleteist tunniga.

Vaata lisaks https://www.facebook.com/kivioli

Kiviõli Seikluskeskuse nõlvad
Kiviõli Seikluskeskuse suusanõlv

Alutaguse Puhke- ja spordikeskuse suusarajad on sisse sõidetud

Kurtna järvestikus, ilusa looduse keskel on väga head suusarajad. Erineva pikkusega radade seast leiab igaüks endale sobiva, sõita saab nii klassikat kui uisustiilis. Valgustatud on 1, 2 ja 3 km ring.

Kohapeal saab laenutada suusavarustust ja tõukekelke. Laenutus avatud: E-R ja L-P Vaata lisaks https://alutaguse.com/et/

Alutaguse Seikluspargi tuubirajad

Alutaguse Seikluskeskuse tuubirajad on parajalt pikad ja kiired. Mäkke ülesse toob linttõstuk, mis oli Eestis esimene omataoline.

Tuubirajad ja laenutus avatud (kuni 10.01) : E-R 12-18 ja L-P 11-18. Tuubi rent 30 minutit 5€ ja 1 tund 10€

Jõhvist sõidab Alutaguse Seiklusparki vaid 15 minutit. Vaata lisaks https://www.facebook.com/alutaguse/

Alutaguse Seikluspargi tuubirada
Alutaguse Seikluspargi tuubirajad

Alutaguse Matkaklubi matkad nii suurtele kui väikestele

Kes soovib lisaks matkaradade avastamisele matkata ka nendes kohtades, kus sisse tallatud ja märgistatud rajad puuduvad siis allpool on valik organiseeritud matku Ida-Viru Seiklusmaa põnevatesse ja vähemtuntud paikadesse. Alutaguse Matkaklubi korraldab loodusesse matku ja retki nii jalgsi kui suuskadel, nii päeval kui ööpimeduses.

10.01 kell 10.00 Sportlik suusamatk Muraka rabas

Matkale on oodatud suusahuvilised portlikumad seiklejad, kes tahavad avastada Muraka raba eriilmelist ja ilusat loodust. Kogunemine Mäetaguse Mõisahotelli parklas. Hind 25€inimene ja vajalik eelnev registreerimine ja tasumine.

16.01 kell 18.30 Öömatk Kohtla-Nõmme Alpides.

Alati ei pea matkama valges, pimedas on isegi ägedam. Pimedas on kõik teistmoodi. Distantsid pikenevad, suunataju väheneb, helid võimenduvad ja meeled muutuvad ärksamaks! Hind 10€ inimene, vajalik eelnev registreerimine ja tasumine.

17.10 kell 11.00 Retk ulukite jälgedes

Parim aeg uurida ulukite tegevusjälgi ja liikumist on talvekuudel lumega, kui jäljed jäävad hästi näha. Jälgedeotsingumatk kulgeb Kohtla-Nõmme lähedal erineva reljeefiga metsas. Inimese tegevus on siin endise Aidu karjääri aladel tänapäeval väike ning meie metsade suuremad sõralised ja kiskjad naudivad siin rahulikku pelgupaika. Selga soe ja mugav riietus ja jalga jalanõud, millega kannatab ka paksemas lumes mütata. Hind 10€ inimene, vajalik eelnev registreerimine ja tasumine.

23.01 kell 18.30 Öömatk Kohtla-Nõmme Alpides.

Alati ei pea matkama valges, pimedas on isegi ägedam. Pimedas on kõik teistmoodi. Distantsid pikenevad, suunataju väheneb, helid võimenduvad ja meeled muutuvad ärksamaks! Hind 10€ inimene, vajalik eelnev registreerimine ja tasumine.

30.01 kell 11.00 Märgaladepäeva matk Aidu Hiiesoos

Peatse märgalade päeva puhul kutsume uudistama kunagist püha Hiiesood. Meid ootab ees kontrastne rännak – näeme nii maaliliselt kauneid rabajärvi ja männisalusi, kuid ka mustendavaid turbakaevanduse välju. Hind 20€ inimene, vajalik eelnev registreerimine ja tasumine.

Alutaguse Matkaklubi matkajad mäel
Alutaguse Matkaklubi öömatk Kohtla-Nõmme Alpides
Jaga
Soovitused