Imeline piirilinn Narva! - Ida-Virumaa

Narva

Imeline piirilinn Narva!

Sõbrannad Narva Jõepromenaadil jalutamas, taga paistab Narva linnus
Sisukord

Tere tulemast Narva! Linna, mis on Euroopa alguspunktiks, aga ka linna kus kohtuvad rikkalik ajalugu ja elav kultuur. Narva linnus, Hermanni kindluse vaateplatvorm, kunstigalerii  ja paljud teised vaatamisväärsused ootavad sind avastama linna rikkalikku kultuuripärandit. Ära unusta külastada ka äsja renoveeritud Narva Raekoda ja jalutada jõepromenaadil,  et nautida kauneid Narva linna vaateid.

Narva raekoda
Narva Raekoda

Seiklushimulistel on  võimalik linna avastada läbi interaktiivsete seikluste ja seikluslike mängude. Kultuurihuvilisi ootavad põnevad teemaekskursioonid näiteks Narva linnas, Kreenholmi manufaktuuri territooriumil, Victoria bastioni sisekäikudesse.  Alates sellest suvest on Narvas võimalik osa saada ka kahest uuest ja põnevast  atraktsioonist – virtuaalreaalsuse näitus raekojas “Vana-Narva uus elu” ja QR-koodidega marsruut Kreenholmi piirkonnas.

Narva linnus õhtupäikeses kaugemalt vaade
Narva Linnus päikeseloojangus. Foto: Sven Zacek

Maitsemeelte kosutamiseks leiab gastronoomia elamusi Narva restoranides ja kohvikutes, mis pakuvad  maitseelamusi nii kohalikest roogadest, kui maailmaköögi parimatest paladest.

Narva Linnuse restoranis Rondeel kitsejuustu salat
Narva Linnuse restoran Rondeel

Narva on unikaalne linn, kus kohtuvad erinevad kultuurid ja ajalugu ning pakub palju avastamisrõõm mitmeks päevaks. 

📸 Püüa hetki ja jaga neid meiega! Ära unusta kaasa võtta kaamerat või nutitelefoni. Jaga meiega oma fotosid ning videosid Narva linnast ning inspireeri teisi seda unikaalset paika külastama. Tagi meid Instagramis @idavirutourism ja kasuta teemaviidet #idaviruseiklusmaa.

Narva Jõepromenaad. Foto Valmar Voolaid

Tule suve nautima Ida-Virumaale – Narva!

TV3 Narvas “Tere tulemas Ida-Virumaale!”

Fotod: Visit Narva ja Ida-Viru Turismiklaster


Logo Kaasrahastanud Euroopa Liit Interreg logo

Projekti Ida-Viru turism kaasrahastab Euroopa Liit Euroopa naabrusinstrumendi raames.

Antud väljaanne valmis Euroopa Liidu rahalise abiga. Selle väljaande sisu eest vastutab ainuisikuliselt Ida-Viru Ettevõtluskeskus ning selles kajastatu ei peegelda mingil juhul Programmi ega Euroopa Liidu seisukohti.

Jaga
Soovitused