Narva

Narva-Jõesuu – 1000 loojangu linn

Narva-Jõesuu liivarannas inimene vees
Sisukord

Otsid mõnusat kohta lõõgastavaks suvepuhkuseks? Lõpeta otsimine, sest meil on sulle ideaalne sihtkoht – Narva-Jõesuu! Toome välja sinu jaoks mõned põhjused, miks seda kaunist paika avastada.

Lummav liivarand

Narva-Jõesuu on tuntud oma 8,5km pikkuse liivaranna poolest, mis on ka Eesti pikim mereäärne liivarand! Valge liiv, pehme tuulepuhang ja maaliline merevaade loovad unustamatuid rannaelamusi ja seda ka õhtutundidel. Narva-Jõesuud ei kutsuta ilmaasjata 1000 loojangu linnaks.

Narva-Jõesuu rand
Narva-Jõesuu rand

Imeline loodus

Kaunis männimets, omanäolise loodusega matkarajad ja imeliste vaadetega promenaadid – ideaalne võimalus nautida värsket õhku ja looduse ilu. 

Ajalugu ja kultuur

Juba 1920. aastatel oli Narva-Jõesuu tunnustatud kuurortlinn, mis pakkus suvitajatele võimalust nautida rannaäärset puhkust ja terviseparandust ning on alati olnud erinevate kultuuride ja rahvuste kohtumispaik. Linn asub Eesti ja Venemaa piiril ning see kajastub ka siinses kultuuris ja ajaloos. Lisaks on mõjutusi ka teiste Balti riikide kultuuridest, mis annab piirkonnale ainulaadse ja mitmekülgse atmosfääri.

Mustvalge foto Kuursaal Narva-Jõesuus hiilgeaegadel
Kuursaal Narva-Jõesuus hiilgeaegadel

Gurmee-elamused

Unustamatu maitseelamus on Narva-Jõesuus garanteeritud! Siin leiab mitmeid hubaseid toidukohti, kus saad toidunaudingu kohalikust toidukultuurist ning suvejookidest. 

Toidud Meresuu SPA restoranis Meloodia Ida-Virumaal
Meresuu SPA & Hotelli restoran Meloodia maitseelamused

Spaakeskused ja terviseturism

Narva-Jõesuu on kuulus ka oma spaakeskuste poolest, kus saad nautida lõõgastavaid hoolitsusi aga ka  tervendavaid raviprotseduure – ideaalne koht, et  hoolitseda oma keha ja vaimu eest ning tunda end tõeliselt puhanuna.

Ida-Virumaal Narva-Jõesuu Medical spaas kaks inimest nautimas protseduuri
Narva-Jõesuu Medical SPA – protseduuri nautimas

Tule külasta Narva-Jõesuud ja avasta selle unikaalsed võlud! Ära unusta kaasa võtta kaamerat või nutitelefoni ja jaga meiega oma fotosid ning videoid oma puhkusest Narva-Jõesuus, inspireerides teisi seda unikaalset paika külastama.

Fotod: Ida-Viru Turismiklaster


Projekti Ida-Viru turism kaasrahastab Euroopa Liit Euroopa naabrusinstrumendi raames.

Antud väljaanne valmis Euroopa Liidu rahalise abiga. Selle väljaande sisu eest vastutab ainuisikuliselt Ida-Viru Ettevõtluskeskus  ning selles kajastatu ei peegelda mingil juhul Programmi ega Euroopa Liidu seisukohti.

Jaga
Soovitused