Narva

Kevadseiklused Narvas, kuhu minna ja mida teha?

Ida-virumaa reisisoovitused
Sisukord

Kas teadsid, et Ida-Virumaa on mõtteliselt jaotatud neljaks piirkonnaks: Põlevkivimaa, Alutagusemaa, Pankrannik ja Narva piirkond? Narva piirkond on neist kõige idapoolsem. See kulgeb piki Narva jõge, piirnedes idas Venemaaga ja põhjarannikul Narva-Jõesuu randadega. Narva oma piiripealsete elamustega on kahtlemata üks eksootilisemaid paiku kogu Eestis.

Narva ümbruses lõõgastu Narva-Jõesuu liivarannal või matkaradadel. Pärast värskes õhus viibimist saab end turgutada mõnes piirkonna arvukatest spaadest. Narva linn oma restoranide, kauni promenaadi ja piiripealsete elamustega on sealt vaid kiviviske kaugusel. Soovitame marsruuti Narva – Narva-Jõesuu – Sillamäe – Sinimäed.

Tutvu Ida-Virumaa kevadkampaania võimalustega Narvas:

 • Narva Ooperipäevad näeb seda, mida mujal Eestis näha ei saa. Laval on draamat, kõrgel tasemel muusikateatrit ning häid emotsioone igaks õhtuks 2.-12. septembrini. 
 • Kohvik Muna on tunnustatuim maitseelamuste pakkuja Narvas. Ülimaitsvatest hõrgutitest koosnevast menüüst leiab igaüks oma lemmiku.
 • Merepargi apart hotell on ideaalne paik nii kaugtöö tegemiseks kui turvaliseks perepuhkuseks. Siin on kontaktivabadus, ruumikad toad, värskendav mereõhk ning liivarand vaid kiviviske kaugusel.
 • Meresuu SPA on kevadsuviseks perioodiks kokku pannud kaks uut paketti. Kevadpäikese paketiga puhkad Meresuu SPA Hotellis kogu perega. Romantilise paketiga puhkad Meresuu SPA Hotellis koos kõike kallimaga.
 • Narva Hotell võõrustab romantilisel nädalavahetusel rõõmuga Sind ja Sinu kallimat. Lisaks leiad hotellistl tervisetuuri kogu perele!
 • Narva Loomeinkubaator OBJEKTi ühiskontoris on kaugtööks mugavad võimalused. Noh, juhul kui vajad seikluste vahele ka väikest tööpausi.
 • Narva Muuseum oma piiripealsete elamustega tunnistati Põhja-Eesti 2020. aasta parimaks turismiatraktsioonis. Narva linnuses ja selle püsiekspositsiooniga jätkub avastamist kõigile ajaloohuvilistele!
 • The Irish Embassy Pub Narva asub otse Narva kesklinnas, elu tuiksoonel. Siinne mõnus suur terrass on ideaalne hea söögi ja joogi nautimiseks ning kergeks hingetõmbepausiks.
 • TÜ Narva kolledži huvitava arhitektuuriga maja ja kunstigalerii on imetlusväärsed! Galeriis nähtul saab lasta settida sealsamas kohvikus.
 • Victoria bastioni kasematides on lisaks tavalisele ekskursioonile erinevad temaatilised programmid, mis on huvitavad kogu perele. Nüüd on avatud ka teine korrus, kus on võimalik näha nahkhiiri. Muide, üks neist on eriline, soove täideviiv õnnenahkhiir.
 • Astri ja Fama keskused – parimad ostukohad Ida-Virumaal. Siit leiad kõik, mida sul võib vaja olla!

 

Tutvu ka teiste Ida-Viru piirkondade puhkamisvõimalustega!

Ida-virumaa reisisoovitused
Jaga
Soovitused