Tule sõpradega seiklema!

5-käiguline veiniõhtusöök Tulivee restoranis

Tulivee restoranis toimub veebruaris esmakordselt veiniõhtusöök! Peakokk Margo Larionov on koos sommeljeega kokku pannud spetsiaalse 5-käigulise erimenüü koos sobivate Itaalia veinidega. Leia menüü ja lisainfo siit.

 

 

 

Meresuu SPA Hotell pakub EV100 raames eestimaist lõõgastuspaketti

Spaapuhkus Eesti moodi pakett sisaldab tervitusjoogina Eesti kalja, saunarituaale Eesti kasevihtadega ja seljamassaaži eestimaise meega. Mida põnevat paketis veel leidub saad lugeda siit.

 

 

 

Tulge sõpradega nautima Seiklusmaa talvevõlusid!

Kas tead juba Seiklusmaa talvekampaaniast? Ida-Viru Seiklusmaa on täiskasvanutele ja sõpruskondadele kokku pannud mitmekesise valiku talveseiklustest, kus jagub tegevusi alates saunamaratonist kuni ekstreemse off-road safarini.  Vaata talveseiklusi siin.

 

 

 

Ida-Viru turismikoordinaator esitatud parima turismiedendaja tiitli kandidaadiks!

Ida-Viru turismikoordinaator Kadri Jalonen on esitatud parima turismiedendaja tiitli kandidaadiks, mis kuulutatakse välja juba ülejärgmisel nädalal toimuval Tourest’il. 
Kes veel turismiauhindadele kandideerivad, saad vaadata siit.

Leia Ida-Viru Seiklusmaa Tourestit "Puhka Eestis" hallist!

 

 

 

Kehahoolitsused kahele Toila Spa Hotellis

Toila Spa Hotell pakub nüüd kehahoolitsusi kahele koos – olgu need ema ja laps, sõbrad või paar! Spetsiaalses ruumis saab nautida kahekesi vanni- ja massaažimõnusid. Vaata spaa erinevaid kehahoolitusi siit.

 

 

 

 

TTÜ Virumaa Kolledž kutsub koolivaheajal tasuta teaduslaagritesse!

Veebruari koolivaheajal korraldab Virumaa Kolledž teaduslaagreid 1.-8. klassi õpilastele. Osalemine on TASUTA. Vaata lisainfot väljasõitude ja programmi kohta siit.